Uždaroji akcinė bendrovė "NOKTŪRA" — įmonės kodas 151444346
- Įmonės kodas
- 151444346
- PVN nr.
- LT514443419
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolės sav.
- Miestas
- Netičkampio k.
- Adresas
- Marijampolės sav., Liudvinavo sen., Netičkampio k. Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4634 — Nealkoholinių gėrimų didmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Mar 20
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
0 €▼ 100,0%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
4▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 297 043 | 362 659 | 499 201 | 503 272 | 495 131 | 577 272 | 597 104 | 633 767 | 748 560 | — |
| Visos pajamos | 297 043 | 362 659 | 499 201 | 503 272 | 495 131 | 577 272 | 597 104 | 633 767 | 748 560 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 24 600 | 0 | 12 999 | 26 560 | 30 002 | 46 289 | 41 315 | 42 970 | 44 200 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 23 370 | 12 389 | 11 049 | 22 576 | 25 501 | 40 250 | 35 118 | 36 289 | 37 570 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 6 | 6 | 6 | 7 | 6 | 4 | 4 |
| Ilgalaikis turtas | 1 429 | 1 232 | 985 | 825 | 685 | 4 256 | 16 641 | 15 540 | 16 186 | 6 548 |
| Trumpalaikis turtas | 59 565 | 73 147 | 79 360 | 100 429 | 123 137 | 162 746 | 181 869 | 191 929 | 136 205 | 178 155 |
| Visi įsipareigojimai | 14 320 | 15 316 | 10 233 | 8 566 | 5 633 | 8 560 | 11 560 | 112 156 | 19 508 | 12 508 |
| Nuosavas kapitalas | 46 674 | 59 063 | 70 112 | 92 688 | 118 189 | 158 442 | 193 560 | 95 313 | 132 883 | 172 195 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 103 NACE 4634 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 12 508 €, o nuosavas kapitalas — 172 195 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 35. vieta — Didžiausi darbdaviai nealkoholinių gėrimų didmeninė prekyba veiklos srityje 2024 m.
- 15. vieta — Pelningiausios įmonės prekyba veiklos srityje (Marijampolės sav.) 2023 m.
- 23. vieta — TOP 100 įmonių prekyba veiklos srityje (Marijampolės sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 24. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės nealkoholinių gėrimų didmeninė prekyba veiklos srityje 2023 m.
- 24. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės prekyba veiklos srityje (Marijampolės sav.) 2023 m.
- 35. vieta — Didžiausi darbdaviai nealkoholinių gėrimų didmeninė prekyba veiklos srityje 2023 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 39. vieta — TOP 100 įmonių nealkoholinių gėrimų didmeninė prekyba veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 80. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2023 m.
- 85. vieta — Didžiausios Marijampolės sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 88. vieta — Pelningiausios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 26. vieta — Didžiausi darbdaviai nealkoholinių gėrimų didmeninė prekyba veiklos srityje 2022 m.
- 38. vieta — TOP 100 įmonių nealkoholinių gėrimų didmeninė prekyba veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 90. vieta — Didžiausios Marijampolės sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 94. vieta — Pelningiausios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 17 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 95. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2022 m.
- 73. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 77. vieta — Pelningiausios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 15 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 79. vieta — Didžiausios Marijampolės sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 24. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2020 m.
- 62. vieta — Pelningiausios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 72. vieta — Didžiausios Marijampolės sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 76. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 72. vieta — Pelningiausios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2019 m.
- 77. vieta — Didžiausios Marijampolės sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 83. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar Uždaroji akcinė bendrovė "NOKTŪRA" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi Uždaroji akcinė bendrovė "NOKTŪRA"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Uždaroji akcinė bendrovė "NOKTŪRA"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Nealkoholinių gėrimų didmeninė prekyba“ (EVRK 4634), įsikūrusi Netičkampio k., Marijampolės sav..
Norite išsamios įmonės analizės Uždaroji akcinė bendrovė "NOKTŪRA"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą