Uždaroji akcinė bendrovė "Nimtransa" — įmonės kodas 302455537
- Įmonės kodas
- 302455537
- PVN nr.
- LT100005034913
- Regionas / savivaldybė
- Šalčininkų r. sav.
- Miestas
- Didžiųjų Sėlų k.
- Adresas
- Šalčininkų r. sav., Gerviškių sen., Didžiųjų Sėlų k., Didžiųjų Sėlų g. 3, LT-17225, 17225 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 1812 — Kitas spausdinimas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Nov 08
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2023, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 31 510 | 33 736 | 23 349 | 7 224 | — | — | — | 16 991 | 0 |
| Visos pajamos | 31 510 | 33 736 | 23 349 | 7 224 | — | — | — | 16 991 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 099 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 3 523 | 9 785 | 10 958 | 8 016 | 488 | 0 | 0 | 0 | 8 927 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 099 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 3 523 | 9 785 | 10 958 | 8 016 | 488 | 0 | 0 | 0 | 8 927 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 4 | — | — | — | — | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 12 926 | 6 395 | 5 425 | 201 | 200 | 200 | 200 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 12 929 | 12 055 | 7 230 | 2 756 | 2 755 | 2 755 | 2 755 | 2 896 | 32 413 |
| Visi įsipareigojimai | 6 958 | 9 416 | 15 037 | 13 422 | 14 158 | 14 158 | 14 158 | 0 | 14 444 |
| Nuosavas kapitalas | 18 897 | 9 034 | −2 382 | −10 465 | −11 203 | −11 203 | −11 203 | 2 896 | −6 031 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 | 10 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 243 NACE 1812 įmonių (2023).
Trumpai
Uždaroji akcinė bendrovė "Nimtransa" 2023 m. nurodė 0 € apyvartą, tai yra 100,0% mažiau nei 2022 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Kitas spausdinimas“ veiklos srities įmonių Šalčininkų r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 8 927 € grynąjį nuostolį. 2023 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 14 444 €, o nuosavas kapitalas — −6 031 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitas spausdinimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Turizmo tinklas" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| UAB "Interliuksa" | Kaunas | 0 | 0 | — |
| UAB "Kosto leidyba" | Marijampolė | 0 | 0 | — |
| Viešoji įstaiga "SMART SENSORS INSTITUTE" | Bukiškio k. | 0 | 0 | — |
| ART ATTACHE | Vilnius | 0 | 0 | — |
| VšĮ Sekminių Tarptautinis Garbinimo Centras | Vilnius | 0 | −812 | — |
| UAB "FOTO JĖGA" | Mikoliškio k. | 0 | 0 | — |
| Mažoji bendrija "TavoCopy" | Kaunas | 0 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
- 76. vieta — Pelningiausios įmonės kitas spausdinimas veiklos srityje 2022 m.
- 81. vieta — Pelningiausios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Uždaroji akcinė bendrovė "Nimtransa" apyvarta?
2023 m. Uždaroji akcinė bendrovė "Nimtransa" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Uždaroji akcinė bendrovė "Nimtransa" dirba pelningai?
2023 m. įmonė patyrė 8 927 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi Uždaroji akcinė bendrovė "Nimtransa"?
2023 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Uždaroji akcinė bendrovė "Nimtransa"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitas spausdinimas“ (EVRK 1812), įsikūrusi Didžiųjų Sėlų k., Šalčininkų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Uždaroji akcinė bendrovė "Nimtransa"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą