Uždaroji akcinė bendrovė "Masmala" — įmonės kodas 173234382
- Įmonės kodas
- 173234382
- PVN nr.
- LT732343811
- Regionas / savivaldybė
- Rokiškio r. sav.
- Miestas
- Kavoliškio k.
- Adresas
- Rokiškio r. sav., Rokiškio kaimiškoji sen., Kavoliškio k. Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 1611 — Medienos pjaustymas ir obliavimas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Dec 23
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 |
| Visos pajamos | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 276 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 1 097 | 1 445 | 1 381 | 1 632 | 1 733 | 1 922 | 2 558 | 3 216 | 0 | 51 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 276 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 1 097 | 1 445 | 1 381 | 1 632 | 1 733 | 1 922 | 2 558 | 3 216 | 0 | 51 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | — |
| Ilgalaikis turtas | 6 267 | 6 267 | 6 267 | 6 267 | 6 267 | 6 267 | 6 267 | 6 267 | 49 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 40 | 51 | 233 | 175 | 145 | 243 | 99 | 115 | 6 323 | 5 706 |
| Visi įsipareigojimai | 7 433 | 8 888 | 10 452 | 12 026 | 13 729 | 15 731 | 18 145 | 19 299 | 13 | 13 |
| Nuosavas kapitalas | −1 126 | −2 570 | −3 952 | −5 584 | −7 317 | −9 221 | −11 779 | −12 917 | 6 359 | 5 693 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 273 NACE 1611 įmonių (2024).
Trumpai
Uždaroji akcinė bendrovė "Masmala" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 5 vietą tarp 5 „Medienos pjaustymas ir obliavimas“ veiklos srities įmonių Rokiškio r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 51 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 13 €, o nuosavas kapitalas — 5 693 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Medienos pjaustymas ir obliavimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Karisana" | Lašų k. | 66 289 | −3 701 | 2 |
| UAB "Domdeira" | Sėlynės k. | 71 996 | −42 016 | — |
| Lietuvos ir Vokietijos uždaroji akcinė bendrovė "ALGERMA" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| UAB "ARITIM" | Vadžgirio mstl. | 0 | 0 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "DAUGYBA" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| UAB I. Vrublevskis ir anūkai | Darželių k. | 0 | 0 | — |
| UAB "SPALVA" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Salesis" | Kaunas | 0 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
- 6. vieta — Pelningiausios įmonės apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Rokiškio r. sav.) 2023 m.
- 16. vieta — Didžiausi darbdaviai apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Rokiškio r. sav.) 2023 m.
- 59. vieta — Pelningiausios įmonės Rokiškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 65. vieta — Pelningiausios įmonės medienos pjaustymas ir obliavimas veiklos srityje 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Uždaroji akcinė bendrovė "Masmala" apyvarta?
2024 m. Uždaroji akcinė bendrovė "Masmala" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Uždaroji akcinė bendrovė "Masmala" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 51 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Uždaroji akcinė bendrovė "Masmala"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Medienos pjaustymas ir obliavimas“ (EVRK 1611), įsikūrusi Kavoliškio k., Rokiškio r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Uždaroji akcinė bendrovė "Masmala"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą