Uždaroji akcinė bendrovė "Litart" — įmonės kodas 132141743
- Įmonės kodas
- 132141743
- PVN nr.
- LT321417413
- Regionas / savivaldybė
- Kaunas
- Miestas
- Kaunas
- Adresas
- Kaunas, Varnių g. 48D-2, LT-48403, 48403 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9039 — Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Dec 05
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−66,7 tūkst. €▼ 128,5%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 889 107 | 940 411 | 531 919 | 777 208 | 586 297 | 1 311 930 | 1 483 026 | 997 672 | — | — |
| Visos pajamos | 889 107 | 940 411 | 531 919 | 777 208 | 586 297 | 1 311 930 | 1 483 026 | 997 672 | — | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 20 857 | 59 158 | 3 553 | 10 836 | 10 073 | 2 847 | 0 | 0 | 233 628 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 475 090 | 494 060 | 0 | 66 652 |
| Grynasis pelnas | 17 728 | 50 284 | 3 020 | 9 211 | 8 562 | 2 420 | 0 | 0 | 233 628 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 475 090 | 494 060 | 0 | 66 652 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 21 | 13 | 26 | 36 | 34 | 31 | — |
| Ilgalaikis turtas | 119 196 | 13 741 | 10 912 | 21 394 | 50 662 | 60 785 | 124 735 | 73 802 | 65 736 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 257 518 | 293 546 | 255 574 | 236 403 | 170 975 | 518 204 | 112 197 | 117 167 | 60 730 | 59 844 |
| Visi įsipareigojimai | 281 337 | 165 220 | 121 426 | 103 072 | 58 433 | 414 661 | 546 437 | 994 357 | 1 163 482 | 1 163 509 |
| Nuosavas kapitalas | 95 377 | 143 085 | 145 755 | 154 966 | 163 423 | 165 762 | −309 328 | −803 388 | −1 037 016 | −1 103 665 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 315 NACE 9039 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 66 652 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 163 509 €, o nuosavas kapitalas — −1 103 665 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 3. vieta — Didžiausi darbdaviai kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje (Kaunas) 2023 m.
- 8. vieta — Didžiausi darbdaviai menas ir pramogos veiklos srityje (Kaunas) 2023 m.
- 9. vieta — Pelningiausios įmonės kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2023 m.
- 33. vieta — Didžiausi darbdaviai menas ir pramogos veiklos srityje 2023 m.
- 55. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje 2023 m.
- 2. vieta — Didžiausi darbdaviai kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla veiklos srityje 2022 m.
- 14. vieta — TOP 100 įmonių kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 33. vieta — Didžiausi darbdaviai menas ir pramogos veiklos srityje 2022 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 50. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje 2022 m.
- 97. vieta — TOP 100 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.▼ 53 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje 2021 m.
- 27. vieta — Didžiausi darbdaviai menas ir pramogos veiklos srityje 2021 m.▲ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 35. vieta — Didžiausią nuostolį patyrusios įmonės Kaunas savivaldybėje 2021 m.
- 44. vieta — TOP 100 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje pagal apyvartą 2021 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 48. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje 2021 m.▼ 25 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje 2020 m.
- 23. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje 2020 m.
- 34. vieta — TOP 100 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje pagal apyvartą 2020 m.
- 36. vieta — Didžiausi darbdaviai menas ir pramogos veiklos srityje 2020 m.▲ 57 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 93. vieta — Didžiausi darbdaviai menas ir pramogos veiklos srityje 2019 m.
- 98. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar Uždaroji akcinė bendrovė "Litart" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 66 652 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Uždaroji akcinė bendrovė "Litart"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų su menine kūryba ir scenos menais susijusių paslaugų veikla“ (EVRK 9039), įsikūrusi Kaunas.
Norite išsamios įmonės analizės Uždaroji akcinė bendrovė "Litart"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą