Uždaroji akcinė bendrovė "ĮSTRO" — įmonės kodas 168508497
- Įmonės kodas
- 168508497
- PVN nr.
- LT685084917
- Regionas / savivaldybė
- Panevėžio r. sav.
- Miestas
- Paįstrio k.
- Adresas
- Panevėžio r. sav., Paįstrio sen., Paįstrio k., Įstros g. 2, LT-38432, 38432 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4711 — Nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Mar 26
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 25 574 | 24 453 | 31 151 | 37 648 | 44 474 | 59 530 | 490 |
| Visos pajamos | 25 574 | 24 453 | 31 151 | 37 648 | 44 474 | 59 530 | 490 |
| Pelnas prieš mokesčius | 1 273 | 663 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 169 | 3 019 | 4 415 | 12 080 | 5 145 |
| Grynasis pelnas | 1 209 | 630 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 169 | 3 019 | 4 415 | 12 080 | 5 145 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 10 467 | 11 367 | 9 979 | 8 302 | 7 014 | 6 908 | 4 253 |
| Visi įsipareigojimai | 2 470 | 2 740 | 1 521 | 3 063 | 6 190 | 14 291 | 16 781 |
| Nuosavas kapitalas | 7 997 | 8 627 | 8 458 | 5 239 | 824 | −7 383 | −12 528 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 11 000 | 11 000 | 11 000 | 11 000 | 11 000 | 11 000 | 11 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 978 NACE 4711 įmonių (2024).
Trumpai
Uždaroji akcinė bendrovė "ĮSTRO" 2024 m. nurodė 490 € apyvartą, tai yra 99,2% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 18 vietą tarp 20 „Nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais“ veiklos srities įmonių Panevėžio r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 5 145 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 16 781 €, o nuosavas kapitalas — −12 528 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Missu | Molainių k. | 205 | −365 | — |
| MB "Akvilėlė" | Ramygala | 9 550 | −3 618 | — |
| UAB "TEKRA" | Dembavos k. | 23 564 | 14 709 | 1 |
| UAB Lokinė | Molainių k. | 29 363 | 1 886 | 1 |
| UAB "Ergonas" | Naujarodžių k. | 48 215 | 236 | 1 |
| UAB "Virkesta" | Pažagienių k. | 66 420 | −5 358 | 3 |
| MB "Deividė" | Uliūnų k. | 75 451 | 5 950 | — |
| UAB "Vaitita" | Nevėžio k. | 80 419 | −4 474 | 1 |
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Uždaroji akcinė bendrovė "ĮSTRO" apyvarta?
2024 m. Uždaroji akcinė bendrovė "ĮSTRO" nurodė 490 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Uždaroji akcinė bendrovė "ĮSTRO" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 5 145 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima Uždaroji akcinė bendrovė "ĮSTRO"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais“ (EVRK 4711), įsikūrusi Paįstrio k., Panevėžio r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Uždaroji akcinė bendrovė "ĮSTRO"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą