Uždaroji akcinė bendrovė "GRASA" — įmonės kodas 157585318
- Įmonės kodas
- 157585318
- PVN nr.
- LT575853113
- Regionas / savivaldybė
- Joniškio r. sav.
- Miestas
- Bariūnų k.
- Adresas
- Joniškio r. sav., Saugėlaukio sen., Bariūnų k., Parko g. 3, LT-84420, 84420 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4711 — Nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Jun 21
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2023, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 137 065 | 144 839 | 143 806 | 143 102 | 143 269 | 146 965 | 106 313 | 3 709 | 700 |
| Visos pajamos | 137 065 | 144 839 | 143 806 | 143 102 | 143 269 | 146 965 | 106 313 | 3 709 | 700 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 184 | 7 979 | 0 | 0 | 747 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 2 368 | 3 693 | 2 982 | 4 678 | 0 | 0 | 10 245 | 328 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 184 | 7 859 | 0 | 0 | 747 |
| Grynasis nuostolis | 2 368 | 3 693 | 2 982 | 4 678 | 0 | 0 | 10 245 | 328 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 3 | 4 | 3 | 3 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 4 673 | 3 688 | 2 717 | 1 859 | 1 123 | 563 | 79 | 7 | 3 |
| Trumpalaikis turtas | 13 841 | 10 789 | 8 487 | 5 224 | 9 971 | 13 712 | 1 909 | 1 027 | 255 |
| Visi įsipareigojimai | 12 480 | 12 134 | 11 843 | 12 400 | 16 231 | 11 553 | 9 504 | 8 877 | 7 355 |
| Nuosavas kapitalas | 6 034 | 2 343 | −639 | −5 317 | −5 137 | 2 722 | −7 516 | −7 843 | −7 097 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 9 329 | 9 329 | 9 329 | 9 329 | 9 329 | 9 329 | 9 329 | 9 329 | 9 329 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 984 NACE 4711 įmonių (2023).
Trumpai
Uždaroji akcinė bendrovė "GRASA" 2023 m. nurodė 700 € apyvartą, tai yra 81,1% mažiau nei 2022 m. ir užėmė 3 vietą tarp 3 „Nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais“ veiklos srities įmonių Joniškio r. sav.. Įmonė uždirbo 747 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 106,7%. 2023 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 7 355 €, o nuosavas kapitalas — −7 097 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Sautoma" | Daunoriškės k. | 102 495 | −2 978 | 2 |
| MB "Sporto IQ" | Kaunas | 696 | 522 | — |
| UAB "Ugnida" | Šilutė | 695 | −506 | 1 |
| UAB VILSIGA | Vilnius | 678 | −2 461 | — |
| UAB "Artimiausias" | Vilnius | 734 | −30 122 | 2 |
| UAB "Toplanda" | Vilnius | 635 | 34 | 1 |
| MB Simmius labs | Vilnius | 780 | −81 | — |
| Mamuturgus MB | Vilnius | 781 | −353 | — |
Įtraukta į reitingus
- 11. vieta — Didžiausi darbdaviai prekyba veiklos srityje (Joniškio r. sav.) 2023 m.
- 13. vieta — Pelningiausios įmonės prekyba veiklos srityje (Joniškio r. sav.) 2023 m.
- 23. vieta — TOP 23 įmonių prekyba veiklos srityje (Joniškio r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 3. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Joniškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 89. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės prekyba veiklos srityje 2022 m.
- 8. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Joniškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 70. vieta — Didžiausi darbdaviai Joniškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 70. vieta — Didžiausios Joniškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 25. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Joniškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 56. vieta — Didžiausios Joniškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 65. vieta — Didžiausi darbdaviai Joniškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 66. vieta — Pelningiausios įmonės Joniškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 25 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 49. vieta — Didžiausios Joniškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 52. vieta — Didžiausi darbdaviai Joniškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 91. vieta — Pelningiausios įmonės Joniškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Uždaroji akcinė bendrovė "GRASA" apyvarta?
2023 m. Uždaroji akcinė bendrovė "GRASA" nurodė 700 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Uždaroji akcinė bendrovė "GRASA" dirba pelningai?
Taip. 2023 m. įmonė uždirbo 747 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 106,7%.
Kiek darbuotojų turi Uždaroji akcinė bendrovė "GRASA"?
2023 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Uždaroji akcinė bendrovė "GRASA"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Nespecializuota mažmeninė prekyba daugiausia maisto produktais, gėrimais ar tabako gaminiais“ (EVRK 4711), įsikūrusi Bariūnų k., Joniškio r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės Uždaroji akcinė bendrovė "GRASA"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą