Uždaroji akcinė bendrovė "FEVIS" — įmonės kodas 181151630
- Įmonės kodas
- 181151630
- PVN nr.
- 181151630
- Regionas / savivaldybė
- Elektrėnai
- Miestas
- Elektrėnai
- Adresas
- Elektrėnai, Rungos g. 10, LT-26109, 26109 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6831 — Nekilnojamojo turto operacijų tarpininkavimo paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Mar 18
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 18 296 | 16 863 | 19 897 | 16 709 | 17 656 | 19 797 | 21 048 | 19 008 | 25 368 | 26 244 |
| Visos pajamos | 18 296 | 16 863 | 19 897 | 16 709 | 17 656 | 19 797 | 21 048 | 19 008 | 25 368 | 26 244 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 1 375 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 315 | 1 938 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 1 375 | 0 | 0 | 5 686 | 4 442 | 1 939 | 919 | 564 |
| Grynasis nuostolis | 315 | 1 938 | 0 | 684 | 2 006 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 5 371 | 4 152 | 3 046 | 3 426 | 3 261 | 3 096 | 2 931 | 2 926 | 2 920 | 2 915 |
| Trumpalaikis turtas | 27 038 | 25 471 | 28 526 | 27 595 | 25 135 | 31 747 | 36 674 | 37 910 | 40 379 | 40 342 |
| Visi įsipareigojimai | 5 109 | 4 262 | 4 836 | 4 968 | 4 349 | 5 110 | 5 429 | 4 721 | 6 266 | 5 659 |
| Nuosavas kapitalas | 27 300 | 25 361 | 26 736 | 26 053 | 24 047 | 29 733 | 34 176 | 36 115 | 37 033 | 37 598 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 3 562 | 3 562 | 3 562 | 3 562 | 3 562 | 3 562 | 3 562 | 3 562 | 3 562 | 3 562 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 535 NACE 6831 įmonių (2024).
Trumpai
Uždaroji akcinė bendrovė "FEVIS" 2024 m. nurodė 26 244 € apyvartą, tai yra 3,5% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Nekilnojamojo turto operacijų tarpininkavimo paslaugų veikla“ veiklos srities įmonių Elektrėnai. Įmonė uždirbo 564 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 2,1%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 5 659 €, o nuosavas kapitalas — 37 598 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Nekilnojamojo turto operacijų tarpininkavimo paslaugų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Elektrėnų NT grupė | Elektrėnai | 68 517 | −15 849 | — |
| UAB "Markesa" | Panevėžys | 26 395 | −2 962 | 3 |
| MB AugaNT | Vilnius | 26 055 | 14 934 | — |
| MB Office Hunters | Klaipėda | 25 995 | 5 710 | — |
| UAB "INProperty" | Vilnius | 25 950 | 16 161 | 1 |
| Individuali įmonė | Vilnius | 25 803 | 5 056 | — |
| UAB "Mijorė" | Platumų k. | 25 796 | 1 168 | 2 |
| UAB "Inopsa" | Vilnius | 26 734 | 22 270 | — |
Įtraukta į reitingus
- 74. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Elektrėnai savivaldybėje 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 88. vieta — Didžiausi darbdaviai Elektrėnai savivaldybėje 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — TOP 10 įmonių nekilnojamasis turtas veiklos srityje (Elektrėnai) pagal apyvartą 2023 m.
- 72. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Elektrėnai savivaldybėje 2023 m.
- 86. vieta — Didžiausi darbdaviai Elektrėnai savivaldybėje 2023 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 72. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Elektrėnai savivaldybėje 2022 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 82. vieta — Didžiausi darbdaviai Elektrėnai savivaldybėje 2022 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 100. vieta — Pelningiausios įmonės Elektrėnai savivaldybėje 2022 m.▼ 24 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 70. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Elektrėnai savivaldybėje 2021 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 76. vieta — Pelningiausios įmonės Elektrėnai savivaldybėje 2021 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 84. vieta — Didžiausi darbdaviai Elektrėnai savivaldybėje 2021 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 68. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Elektrėnai savivaldybėje 2020 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 73. vieta — Pelningiausios įmonės Elektrėnai savivaldybėje 2020 m.
- 83. vieta — Didžiausi darbdaviai Elektrėnai savivaldybėje 2020 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 61. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Elektrėnai savivaldybėje 2019 m.
- 77. vieta — Didžiausi darbdaviai Elektrėnai savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra Uždaroji akcinė bendrovė "FEVIS" apyvarta?
2024 m. Uždaroji akcinė bendrovė "FEVIS" nurodė 26 244 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar Uždaroji akcinė bendrovė "FEVIS" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 564 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 2,1%.
Kiek darbuotojų turi Uždaroji akcinė bendrovė "FEVIS"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima Uždaroji akcinė bendrovė "FEVIS"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Nekilnojamojo turto operacijų tarpininkavimo paslaugų veikla“ (EVRK 6831), įsikūrusi Elektrėnai.
Norite išsamios įmonės analizės Uždaroji akcinė bendrovė "FEVIS"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą