MB Elektrėnų NT grupė — įmonės kodas 304094270
- Įmonės kodas
- 304094270
- PVN nr.
- LT100016162915
- Regionas / savivaldybė
- Elektrėnai
- Miestas
- Elektrėnai
- Adresas
- Elektrėnai, Pergalės g. 9A, LT-26127, 26127 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6831 — Nekilnojamojo turto operacijų tarpininkavimo paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Sun Sep 13
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 5 328 | 19 300 | 26 476 | 24 580 | 32 686 | 131 600 | 86 352 | 78 545 | 68 517 |
| Visos pajamos | 5 328 | 19 300 | 26 476 | 24 580 | 32 686 | 131 600 | 86 352 | 78 545 | 68 517 |
| Pelnas prieš mokesčius | 3 296 | 1 124 | 7 388 | 10 312 | 11 612 | 58 601 | 25 968 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 922 | 15 849 |
| Grynasis pelnas | 3 131 | 1 068 | 6 992 | 9 793 | 11 200 | 55 662 | 24 507 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 922 | 15 849 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 1 | — | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 12 038 | 9 922 | 6 630 | 167 | 1 530 | 5 387 |
| Trumpalaikis turtas | 3 387 | 10 158 | 16 749 | 17 344 | 43 654 | 97 439 | 141 833 | 106 371 | 122 459 |
| Visi įsipareigojimai | 255 | 5 958 | 5 557 | 8 796 | 22 161 | 16 739 | 29 645 | 22 532 | 78 318 |
| Nuosavas kapitalas | 3 132 | 4 200 | 11 192 | 20 985 | 32 185 | 87 847 | 112 355 | 85 369 | 49 528 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 535 NACE 6831 įmonių (2024).
Trumpai
MB Elektrėnų NT grupė 2024 m. nurodė 68 517 € apyvartą, tai yra 12,8% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 2 „Nekilnojamojo turto operacijų tarpininkavimo paslaugų veikla“ veiklos srities įmonių Elektrėnai. Įmonė metus baigė patyrusi 15 849 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 78 318 €, o nuosavas kapitalas — 49 528 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Nekilnojamojo turto operacijų tarpininkavimo paslaugų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Uždaroji akcinė bendrovė "FEVIS" | Elektrėnai | 26 244 | 564 | 2 |
| UAB "Vilniaus senamiesčio investicijos" | Vilnius | 68 227 | 177 480 | 1 |
| UAB "NT profesionalų grupė" | Mažeikiai | 68 152 | 594 | 2 |
| UAB "TR group company" | Vilnius | 67 785 | −10 965 | 1 |
| UAB "Nekilnojamojo turto ekspertai" | Vilnius | 69 529 | 5 290 | — |
| MB "NT ministerija" | Kaunas | 67 457 | 2 055 | — |
| MB "Miesto turtas" | Vilnius | 69 883 | 47 377 | — |
| UAB "NTV veikla" | Vilnius | 67 068 | 9 989 | 3 |
Įtraukta į reitingus
- 66. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Elektrėnai savivaldybėje 2024 m.▼ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — TOP 10 įmonių nekilnojamasis turtas veiklos srityje (Elektrėnai) pagal apyvartą 2023 m.
- 50. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Elektrėnai savivaldybėje 2023 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Elektrėnai savivaldybėje 2022 m.
- 39. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Elektrėnai savivaldybėje 2022 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 44. vieta — Pelningiausios įmonės Elektrėnai savivaldybėje 2022 m.▼ 21 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 89. vieta — Didžiausios Elektrėnai įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 21 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 23. vieta — Pelningiausios įmonės Elektrėnai savivaldybėje 2021 m.▲ 28 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 44. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Elektrėnai savivaldybėje 2021 m.▲ 21 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 68. vieta — Didžiausios Elektrėnai įmonės pagal apyvartą 2021 m.
- 51. vieta — Pelningiausios įmonės Elektrėnai savivaldybėje 2020 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 65. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Elektrėnai savivaldybėje 2020 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 45. vieta — Pelningiausios įmonės Elektrėnai savivaldybėje 2019 m.
- 63. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Elektrėnai savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB Elektrėnų NT grupė apyvarta?
2024 m. MB Elektrėnų NT grupė nurodė 68 517 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB Elektrėnų NT grupė dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 15 849 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima MB Elektrėnų NT grupė?
Pagrindinė veiklos sritis – „Nekilnojamojo turto operacijų tarpininkavimo paslaugų veikla“ (EVRK 6831), įsikūrusi Elektrėnai.
Norite išsamios įmonės analizės MB Elektrėnų NT grupė?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą