UAB "WG Investments" — įmonės kodas 302758000
Dideli įsipareigojimai
- Įmonės kodas
- 302758000
- PVN nr.
- LT100007000415
- Regionas / savivaldybė
- Ignalinos r. sav.
- Miestas
- Palūšės k.
- Adresas
- Ignalinos r. sav., Ignalinos sen., Palūšės k., Pašakarvio g. 12, LT-30202, 30202 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4637 — Kavos, arbatos, kakavos ir prieskonių didmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Apr 03
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
3 101 €▼ 69,7%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
2▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 477 530 | 498 788 | 157 259 | 20 170 | 7 021 | 6 174 | — | — | — | — |
| Visos pajamos | 477 530 | 498 788 | 157 259 | 20 170 | 7 021 | 6 174 | — | — | — | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 10 515 | 98 195 | 103 792 | 0 | 15 725 | 20 133 | 3 560 | 0 | 12 050 | 4 127 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 38 185 | 0 | 0 | 0 | 19 593 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 10 035 | 93 772 | 99 201 | 0 | 13 311 | 17 086 | 3 026 | 0 | 10 242 | 3 101 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 38 612 | 0 | 0 | 0 | 19 956 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 67 625 | 44 045 | 310 549 | 270 254 | 258 081 | 298 893 | 317 793 | 297 626 | 297 626 | 293 651 |
| Trumpalaikis turtas | 1 463 900 | 2 210 766 | 1 541 463 | 1 376 979 | 1 281 152 | 1 117 313 | 829 276 | 836 553 | 844 548 | 850 923 |
| Visi įsipareigojimai | 1 746 895 | 2 376 409 | 1 874 409 | 1 708 242 | 1 587 500 | 1 446 818 | 1 174 655 | 1 181 721 | 1 179 474 | 1 178 773 |
| Nuosavas kapitalas | −215 370 | −121 598 | −22 397 | −61 009 | −47 698 | −30 612 | −27 586 | −47 542 | −37 300 | −34 199 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 50 000 | 50 000 | 50 000 | 50 000 | 50 000 | 50 000 | 50 000 | 50 000 | 50 000 | 50 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 87 NACE 4637 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
Įmonė uždirbo 3 101 € grynojo pelno. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 178 773 €, o nuosavas kapitalas — −34 199 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 9. vieta — Pelningiausios įmonės prekyba veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) 2024 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Didžiausi darbdaviai prekyba veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) 2024 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 62. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 83. vieta — Pelningiausios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 34 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — Pelningiausios įmonės prekyba veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) 2023 m.
- 13. vieta — Didžiausi darbdaviai prekyba veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) 2023 m.
- 49. vieta — Pelningiausios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 76. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 79. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 57. vieta — Pelningiausios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 30 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 77. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 27. vieta — Pelningiausios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 73. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 22. vieta — Pelningiausios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 70. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "WG Investments" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 3 101 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi UAB "WG Investments"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "WG Investments"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kavos, arbatos, kakavos ir prieskonių didmeninė prekyba“ (EVRK 4637), įsikūrusi Palūšės k., Ignalinos r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "WG Investments"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą