UAB "Vindeksa" — įmonės kodas 305217249
- Įmonės kodas
- 305217249
- PVN nr.
- LT100012521518
- Regionas / savivaldybė
- Kėdainiai
- Miestas
- Kėdainiai
- Adresas
- Kėdainiai, Parakinės g. 12-1, LT-57189, 57189 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4332 — Staliaus dirbinių įrengimas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Jul 25
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 50 554 | 108 282 | 150 422 | 248 790 | 254 300 | 111 145 |
| Visos pajamos | 50 554 | 108 282 | 150 422 | 248 790 | 254 300 | 111 145 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 29 177 | 50 509 | 55 245 | 84 845 | 43 176 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 38 808 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 3 | 4 | 3 | 7 | 8 | 5 |
| Ilgalaikis turtas | 474 | 350 | 4 733 | 25 316 | 77 958 | 66 283 |
| Trumpalaikis turtas | 31 820 | 70 190 | 118 608 | 143 361 | 134 347 | 102 822 |
| Visi įsipareigojimai | 617 | 3 325 | 10 881 | 36 077 | 36 529 | 32 137 |
| Nuosavas kapitalas | 31 677 | 67 215 | 112 460 | 132 600 | 175 776 | 136 968 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 213 NACE 4332 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Vindeksa" 2024 m. nurodė 111 145 € apyvartą, tai yra 56,3% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Staliaus dirbinių įrengimas“ veiklos srities įmonių Kėdainiai. Įmonė metus baigė patyrusi 38 808 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 5 darbuotojų, tai yra 37,5% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 32 137 €, o nuosavas kapitalas — 136 968 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Staliaus dirbinių įrengimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Jolanga | Kėdainiai | 171 162 | 13 160 | 1 |
| UAB "Valjutoma" | Klaipėda | 110 507 | −98 264 | — |
| UAB "Ramnita" | Karmėlavos II k. | 107 869 | 27 422 | 2 |
| UAB "Zante" | Vilnius | 115 300 | 7 864 | 2 |
| UAB "Statmona" | Šiauliai | 105 415 | −13 199 | 4 |
| MB Laduma | Visaginas | 105 304 | −4 802 | — |
| Pekeris MB | Dėdeliškių k. | 104 183 | 16 832 | — |
| MB "Langų geometrija" | Vilnius | 104 142 | 8 009 | 5 |
Įtraukta į reitingus
- 17. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kėdainiai savivaldybėje 2024 m.
- 23. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje (Kėdainiai) 2024 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 54. vieta — Didžiausi darbdaviai staliaus dirbinių įrengimas veiklos srityje 2024 m.▼ 20 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Pelningiausios įmonės statyba veiklos srityje (Kėdainiai) 2023 m.
- 13. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės statyba veiklos srityje (Kėdainiai) 2023 m.
- 14. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje (Kėdainiai) 2023 m.
- 15. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Kėdainiai savivaldybėje 2023 m.
- 16. vieta — Pelningiausios įmonės staliaus dirbinių įrengimas veiklos srityje 2023 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 17. vieta — TOP 25 įmonių statyba veiklos srityje (Kėdainiai) pagal apyvartą 2023 m.
- 34. vieta — Didžiausi darbdaviai staliaus dirbinių įrengimas veiklos srityje 2023 m.▲ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 59. vieta — TOP 100 įmonių staliaus dirbinių įrengimas veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 62. vieta — Pelningiausios įmonės Kėdainiai savivaldybėje 2023 m.▼ 20 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 62. vieta — Pelningiausios įmonės Kėdainiai mieste 2023 m.
- 85. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kėdainiai savivaldybėje 2023 m.▲ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 100. vieta — Didžiausi darbdaviai Kėdainiai savivaldybėje 2023 m.
- 6. vieta — Pelningiausios įmonės staliaus dirbinių įrengimas veiklos srityje 2022 m.
- 20. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės staliaus dirbinių įrengimas veiklos srityje 2022 m.
- 26. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Kėdainiai savivaldybėje 2022 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 42. vieta — Pelningiausios įmonės Kėdainiai savivaldybėje 2022 m.▲ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 43. vieta — Didžiausi darbdaviai staliaus dirbinių įrengimas veiklos srityje 2022 m.
- 65. vieta — TOP 100 įmonių staliaus dirbinių įrengimas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 95. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kėdainiai savivaldybėje 2022 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 34. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Kėdainiai savivaldybėje 2021 m.
- 55. vieta — Pelningiausios įmonės Kėdainiai savivaldybėje 2021 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 96. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kėdainiai savivaldybėje 2021 m.
- 49. vieta — Pelningiausios įmonės Kėdainiai savivaldybėje 2020 m.▲ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 62. vieta — Pelningiausios įmonės Kėdainiai savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Vindeksa" apyvarta?
2024 m. UAB "Vindeksa" nurodė 111 145 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Vindeksa" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 38 808 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Vindeksa"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 5 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Vindeksa"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Staliaus dirbinių įrengimas“ (EVRK 4332), įsikūrusi Kėdainiai.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Vindeksa"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą