UAB "Via Invest" — įmonės kodas 302619634
- Įmonės kodas
- 302619634
- PVN nr.
- LT100006122713
- Regionas / savivaldybė
- Kauno r. sav.
- Miestas
- Margavos k.
- Adresas
- Kauno r. sav., Karmėlavos sen., Margavos k., Žirgyno g. 3, LT-54471, 54471 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4684 — Metalinių dirbinių, vandentiekio ir šildymo įrangos bei reikmenų didmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Apr 25
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2020, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | −14 504 | 5 527 | 10 482 | — | — | 50 |
| Visos pajamos | −14 504 | 5 527 | 10 482 | — | — | 50 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 22 228 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 22 228 | 2 876 | 1 583 | 1 948 | 1 617 | 3 071 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 24 926 | 24 926 | 24 926 | 24 926 | 24 926 | 24 926 |
| Trumpalaikis turtas | 283 734 | 150 791 | 121 935 | 49 538 | 48 556 | 42 086 |
| Visi įsipareigojimai | 364 659 | 234 962 | 207 689 | 137 240 | 137 874 | 136 455 |
| Nuosavas kapitalas | −55 999 | −59 245 | −60 828 | −62 776 | −64 392 | −67 554 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 485 NACE 4684 įmonių (2020).
Trumpai
UAB "Via Invest" 2020 m. nurodė 50 € apyvartą ir užėmė 27 vietą tarp 27 „Metalinių dirbinių, vandentiekio ir šildymo įrangos bei reikmenų didmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Kauno r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 3 071 € grynąjį nuostolį. 2020 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 136 455 €, o nuosavas kapitalas — −67 554 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Metalinių dirbinių, vandentiekio ir šildymo įrangos bei reikmenų didmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Uždaroji akcinė bendrovė "Geoterminis šildymas" | Lepšiškių k. | 2 158 | −3 123 | 1 |
| Weha Baltic, UAB | Ringaudų k. | 21 348 | 350 | 2 |
| UAB "PI Efektas" | Neveronių k. | 25 530 | −35 415 | 3 |
| UAB "Kristuponis" | Neveronių k. | 25 548 | −25 677 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Baltasis pegasas" | Pajiesio k. | 31 030 | −3 497 | 2 |
| Heat Conversion, UAB | Pagirių k. | 37 928 | −20 321 | 2 |
| UAB "Rolsima" | Domeikavos k. | 87 368 | 329 | 1 |
| MB "NG Pro" | Jonava | 47 | −113 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Via Invest" apyvarta?
2020 m. UAB "Via Invest" nurodė 50 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Via Invest" dirba pelningai?
2020 m. įmonė patyrė 3 071 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Via Invest"?
2020 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Via Invest"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Metalinių dirbinių, vandentiekio ir šildymo įrangos bei reikmenų didmeninė prekyba“ (EVRK 4684), įsikūrusi Margavos k., Kauno r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Via Invest"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą