UAB "Veretas" — įmonės kodas 180281763
- Įmonės kodas
- 180281763
- PVN nr.
- LT802817610
- Regionas / savivaldybė
- Trakai
- Miestas
- Trakai
- Adresas
- Trakai, P. Cvirkos g. 7, LT-21111, 21111 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4941 — Krovininis kelių transportas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon May 23
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 45 472 | 47 757 | 59 238 | 47 711 | 78 195 | 93 454 | 143 150 | 228 131 | 102 630 | 114 041 |
| Visos pajamos | 45 472 | 47 757 | 59 238 | 47 711 | 78 195 | 93 454 | 143 150 | 228 131 | 102 630 | 114 041 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 10 760 | 2 573 | 3 005 | 0 | 4 206 | 69 778 | 0 | 781 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 3 672 | 5 460 | 0 | 0 | 0 | 686 | 0 | 0 | 3 757 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 10 426 | 2 406 | 2 703 | 0 | 3 931 | 66 190 | 0 | 747 |
| Grynasis nuostolis | 3 672 | 5 460 | 0 | 0 | 0 | 686 | 0 | 0 | 3 757 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 3 | 3 | 3 | 4 | 5 | 4 | 4 |
| Ilgalaikis turtas | 5 719 | 2 882 | 319 | 2 489 | 6 621 | 5 142 | 8 093 | 6 806 | 4 408 | 4 835 |
| Trumpalaikis turtas | 29 067 | 28 201 | 39 625 | 39 621 | 39 648 | 39 835 | 40 293 | 109 900 | 104 462 | 104 979 |
| Visi įsipareigojimai | 1 101 | 3 231 | 1 710 | 1 356 | 3 333 | 2 570 | 2 706 | 5 123 | 1 362 | 1 232 |
| Nuosavas kapitalas | 33 685 | 28 225 | 38 651 | 41 057 | 43 760 | 43 074 | 47 005 | 113 195 | 109 438 | 110 185 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 828 NACE 4941 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Veretas" 2024 m. nurodė 114 041 € apyvartą, tai yra 11,1% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 3 „Krovininis kelių transportas“ veiklos srities įmonių Trakai. Įmonė uždirbo 747 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 0,7%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 232 €, o nuosavas kapitalas — 110 185 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Krovininis kelių transportas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Nautera" | Trakai | 107 704 | −14 432 | 3 |
| UAB "Karteta" | Trakai | 181 449 | −42 217 | 5 |
| UAB "JARMIRAS" | Trakai | 41 093 | −19 453 | 1 |
| UAB "Daimtransa" | Vilnius | 113 910 | 38 395 | 7 |
| MB "Domerus" | Panevėžys | 114 199 | 15 841 | 2 |
| MB "Bryktransa" | Rastinėnų k. | 114 235 | 272 | 6 |
| UAB "Trans-Okvita" | Vilnius | 114 236 | −7 907 | 2 |
| MB "APS trans" | Kaunas | 113 818 | −26 115 | 5 |
Įtraukta į reitingus
- 22. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Trakai savivaldybėje 2024 m.
- 47. vieta — Didžiausi darbdaviai Trakai savivaldybėje 2024 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 49. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Trakai savivaldybėje 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 71. vieta — Didžiausios Trakai įmonės pagal apyvartą 2024 m.▲ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Trakai savivaldybėje 2023 m.
- 50. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Trakai savivaldybėje 2023 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 52. vieta — Didžiausi darbdaviai Trakai savivaldybėje 2023 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 81. vieta — Didžiausios Trakai įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 28 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Trakai savivaldybėje 2022 m.
- 18. vieta — Pelningiausios įmonės Trakai savivaldybėje 2022 m.▲ 52 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 42. vieta — Didžiausi darbdaviai Trakai savivaldybėje 2022 m.▲ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 48. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Trakai savivaldybėje 2022 m.▲ 18 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 53. vieta — Didžiausios Trakai įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 56. vieta — Didžiausi darbdaviai Trakai savivaldybėje 2021 m.▲ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 59. vieta — Didžiausios Trakai įmonės pagal apyvartą 2021 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 66. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Trakai savivaldybėje 2021 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 70. vieta — Pelningiausios įmonės Trakai savivaldybėje 2021 m.
- 62. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Trakai savivaldybėje 2020 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 64. vieta — Didžiausios Trakai įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 68. vieta — Didžiausi darbdaviai Trakai savivaldybėje 2020 m.
- 61. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Trakai savivaldybėje 2019 m.
- 68. vieta — Didžiausi darbdaviai Trakai savivaldybėje 2019 m.
- 74. vieta — Didžiausios Trakai įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 77. vieta — Pelningiausios įmonės Trakai savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Veretas" apyvarta?
2024 m. UAB "Veretas" nurodė 114 041 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Veretas" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 747 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 0,7%.
Kiek darbuotojų turi UAB "Veretas"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Veretas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Krovininis kelių transportas“ (EVRK 4941), įsikūrusi Trakai.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Veretas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą