UAB "JARMIRAS" — įmonės kodas 300573113
- Įmonės kodas
- 300573113
- PVN nr.
- LT100002415210
- Regionas / savivaldybė
- Trakai
- Miestas
- Trakai
- Adresas
- Trakai, S. Nėries g. 18, LT-21111, 21111 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4941 — Krovininis kelių transportas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed May 31
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 134 410 | 171 307 | 191 582 | 255 347 | 158 823 | 176 214 | 192 284 | 278 227 | 251 550 | 41 093 | 77 981 |
| Visos pajamos | 134 410 | 171 307 | 191 582 | 255 347 | 158 823 | 176 214 | 192 284 | 278 227 | 251 550 | 41 093 | 77 981 |
| Pelnas prieš mokesčius | 1 221 | 0 | 0 | 37 901 | 3 365 | 31 477 | 30 811 | 20 566 | 3 820 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 2 438 | 11 214 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 453 | 6 765 |
| Grynasis pelnas | 1 159 | 0 | 0 | 36 534 | 3 018 | 29 863 | 29 000 | 19 462 | 3 474 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 2 437 | 11 214 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 453 | 6 765 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 1 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 186 879 | 130 026 | 79 653 | 64 384 | 48 503 | 49 013 | 70 245 | 68 599 | 59 512 | 77 381 | 69 250 |
| Trumpalaikis turtas | 65 322 | 103 480 | 129 988 | 163 397 | 180 087 | 206 669 | 163 413 | 153 735 | 137 498 | 91 371 | 89 611 |
| Visi įsipareigojimai | 63 869 | 47 613 | 34 962 | 16 568 | 14 359 | 15 687 | 20 564 | 23 778 | 13 980 | 8 575 | 5 449 |
| Nuosavas kapitalas | 188 332 | 185 893 | 174 679 | 211 213 | 214 231 | 244 094 | 213 094 | 198 556 | 183 030 | 160 177 | 153 412 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 828 NACE 4941 įmonių (2025).
Trumpai
UAB "JARMIRAS" 2025 m. nurodė 77 981 € apyvartą, tai yra 89,8% daugiau nei 2024 m. ir užėmė 3 vietą tarp 3 „Krovininis kelių transportas“ veiklos srities įmonių Trakai. Įmonė metus baigė patyrusi 6 765 € grynąjį nuostolį. 2025 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, tai yra 100,0% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 5 449 €, o nuosavas kapitalas — 153 412 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Krovininis kelių transportas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Nautera" | Trakai | 107 704 | −14 432 | 3 |
| UAB "Veretas" | Trakai | 114 041 | 747 | 4 |
| UAB "Karteta" | Trakai | 181 449 | −42 217 | 5 |
| UAB "Gintvyga" | Klaipėda | 41 075 | 8 779 | 2 |
| MB "VEST TRANSA" | Šlapšilės k. | 41 121 | 6 798 | 1 |
| UAB "Unilogistic" | Kaunas | 41 010 | 7 590 | 3 |
| UAB "Jazmina" | Mažeikiai | 41 007 | −15 142 | 4 |
| Travelit, MB | Klaipėda | 41 184 | −13 202 | 3 |
Įtraukta į reitingus
- 2. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Trakai savivaldybėje 2024 m.▲ 17 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 42. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Trakai savivaldybėje 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 19. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Trakai savivaldybėje 2023 m.
- 40. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Trakai savivaldybėje 2023 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 50. vieta — Didžiausios Trakai įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 56. vieta — Didžiausi darbdaviai Trakai savivaldybėje 2023 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 91. vieta — Pelningiausios įmonės Trakai savivaldybėje 2023 m.▼ 47 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 8. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Trakai savivaldybėje 2022 m.
- 22. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Trakai savivaldybėje 2022 m.
- 39. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Trakai savivaldybėje 2022 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 42. vieta — Didžiausios Trakai įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 44. vieta — Pelningiausios įmonės Trakai savivaldybėje 2022 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 58. vieta — Didžiausi darbdaviai Trakai savivaldybėje 2022 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 30. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Trakai savivaldybėje 2021 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 33. vieta — Pelningiausios įmonės Trakai savivaldybėje 2021 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 54. vieta — Didžiausios Trakai įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 63. vieta — Didžiausi darbdaviai Trakai savivaldybėje 2021 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 15. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Trakai savivaldybėje 2020 m.
- 24. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Trakai savivaldybėje 2020 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 26. vieta — Pelningiausios įmonės Trakai savivaldybėje 2020 m.▲ 47 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 43. vieta — Didžiausios Trakai įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 59. vieta — Didžiausi darbdaviai Trakai savivaldybėje 2020 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 6. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Trakai savivaldybėje 2019 m.
- 22. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Trakai savivaldybėje 2019 m.
- 53. vieta — Didžiausios Trakai įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 58. vieta — Didžiausi darbdaviai Trakai savivaldybėje 2019 m.
- 73. vieta — Pelningiausios įmonės Trakai savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "JARMIRAS" apyvarta?
2025 m. UAB "JARMIRAS" nurodė 77 981 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "JARMIRAS" dirba pelningai?
2025 m. įmonė patyrė 6 765 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "JARMIRAS"?
2025 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "JARMIRAS"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Krovininis kelių transportas“ (EVRK 4941), įsikūrusi Trakai.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "JARMIRAS"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą