UAB "VELGA VILNIUS" — įmonės kodas 111719197
- Įmonės kodas
- 111719197
- PVN nr.
- LT117191917
- Regionas / savivaldybė
- Švenčionių r. sav.
- Miestas
- Švenčionėliai
- Adresas
- Švenčionių r. sav., Švenčionėliai, Pušų g. 1, LT-18209, 18209 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 2711 — Elektros variklių, generatorių ir transformatorių gamyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Nov 21
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 715 385 | 801 534 | 606 331 | 261 831 | 191 516 | 351 200 | 286 674 | 283 953 | 231 035 | 108 698 |
| Visos pajamos | 715 385 | 801 534 | 606 331 | 261 831 | 191 516 | 351 200 | 286 674 | 283 953 | 231 035 | 108 698 |
| Pelnas prieš mokesčius | 12 556 | 98 655 | 2 117 | 0 | 0 | 11 667 | 0 | 6 668 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 38 455 | 49 163 | 0 | 16 707 | 0 | 58 170 | 66 406 |
| Grynasis pelnas | 12 556 | 98 090 | 2 117 | 0 | 0 | 11 667 | 0 | 6 668 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 38 455 | 49 163 | 0 | 16 707 | 0 | 58 170 | 66 406 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 17 | 11 | 12 | 12 | 9 | 10 | 6 |
| Ilgalaikis turtas | 393 387 | 348 290 | 307 230 | 294 306 | 272 956 | 277 267 | 257 535 | 256 664 | 268 984 | 259 681 |
| Trumpalaikis turtas | 665 961 | 737 660 | 863 669 | 868 268 | 650 317 | 702 805 | 676 728 | 700 317 | 617 669 | 615 819 |
| Visi įsipareigojimai | 1 050 119 | 978 630 | 1 097 675 | 1 091 591 | 901 453 | 946 585 | 917 483 | 933 533 | 921 375 | 976 628 |
| Nuosavas kapitalas | 9 229 | 107 320 | 109 437 | 70 983 | 21 820 | 33 487 | 16 780 | 23 448 | −34 722 | −101 128 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 1 109 892 | 1 109 892 | 1 109 892 | 1 109 892 | 1 109 892 | 1 109 892 | 1 109 892 | 1 109 892 | 1 109 892 | 1 109 892 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 5 NACE 2711 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "VELGA VILNIUS" 2024 m. nurodė 108 698 € apyvartą, tai yra 53,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Elektros variklių, generatorių ir transformatorių gamyba“ veiklos srities įmonių Švenčionių r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 66 406 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 6 darbuotojų, tai yra 40,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 976 628 €, o nuosavas kapitalas — −101 128 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Elektros variklių, generatorių ir transformatorių gamyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Uždaroji akcinė bendrovė "Saulės energija" | Virbališkių k. | 135 312 | −42 046 | — |
Įtraukta į reitingus
- 3. vieta — Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 11. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 13. vieta — Didžiausi darbdaviai apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Švenčionių r. sav.) 2024 m.
- 18. vieta — TOP 25 įmonių apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Švenčionių r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.
- 52. vieta — Didžiausi darbdaviai Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 13. vieta — Didžiausi darbdaviai apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Švenčionių r. sav.) 2023 m.
- 18. vieta — TOP 25 įmonių apdirbamoji gamyba veiklos srityje (Švenčionių r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 39. vieta — Didžiausi darbdaviai Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 76. vieta — Didžiausios Švenčionių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 18 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 39. vieta — Didžiausi darbdaviai Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 58. vieta — Didžiausios Švenčionių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 24. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 31. vieta — Didžiausi darbdaviai Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 51. vieta — Didžiausios Švenčionių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 30. vieta — Didžiausi darbdaviai Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 44. vieta — Didžiausios Švenčionių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 65. vieta — Pelningiausios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 92. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 13. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 30. vieta — Didžiausi darbdaviai Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 51. vieta — Didžiausios Švenčionių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 97. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "VELGA VILNIUS" apyvarta?
2024 m. UAB "VELGA VILNIUS" nurodė 108 698 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "VELGA VILNIUS" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 66 406 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "VELGA VILNIUS"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 6 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "VELGA VILNIUS"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Elektros variklių, generatorių ir transformatorių gamyba“ (EVRK 2711), įsikūrusi Švenčionėliai, Švenčionių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "VELGA VILNIUS"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą