UAB "VaSariai" — įmonės kodas 302758573
- Įmonės kodas
- 302758573
- PVN nr.
- LT100007790918
- Regionas / savivaldybė
- Švenčionių r. sav.
- Miestas
- Sarių k.
- Adresas
- Švenčionių r. sav., Sarių sen., Sarių k., Malūno g. 7A, LT-18147, 18147 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6820 — Nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Apr 04
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−1 105 €▼ 105,4%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 454 | 496 | 496 | 496 | 496 | 496 | 289 | — | — |
| Visos pajamos | — | 454 | 496 | 496 | 496 | 496 | 496 | 289 | — | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 2 805 | 2 201 | 2 288 | 2 215 | 1 957 | 2 380 | 2 243 | 1 638 | 538 | 1 105 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 2 805 | 2 201 | 2 288 | 2 215 | 1 957 | 2 380 | 2 243 | 1 638 | 538 | 1 105 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 140 982 | 141 470 | 141 470 | 141 470 | 141 470 | 141 470 | 141 470 | 141 470 | 141 470 | 141 470 |
| Trumpalaikis turtas | 13 393 | 11 443 | 9 759 | 8 308 | 7 224 | 5 913 | 5 591 | 5 601 | 5 421 | 5 345 |
| Visi įsipareigojimai | 95 194 | 95 933 | 96 533 | 97 297 | 98 170 | 99 239 | 101 160 | 102 808 | 103 166 | 104 195 |
| Nuosavas kapitalas | 59 181 | 56 980 | 54 696 | 52 481 | 50 524 | 48 144 | 45 901 | 44 263 | 43 725 | 42 620 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 085 NACE 6820 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 1 105 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 104 195 €, o nuosavas kapitalas — 42 620 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 96. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 82. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 79. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 69. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "VaSariai" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 1 105 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima UAB "VaSariai"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Nuosavo arba nuomojamo nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimas“ (EVRK 6820), įsikūrusi Sarių k., Švenčionių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "VaSariai"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą