UAB "Vandenis ir Ko" — įmonės kodas 302686679
- Įmonės kodas
- 302686679
- PVN nr.
- LT100009302714
- Regionas / savivaldybė
- Lazdijų r. sav.
- Miestas
- Bertašiūnų k. 16
- Adresas
- Lazdijų r. sav., Veisiejų sen., Bertašiūnų k. 16, LT-67300, 67300 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4100 — Naujų pastatų statyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Nov 14
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−10,9 tūkst. €▼ 231,9%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
2▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 6 615 | 37 524 | 56 747 | 82 164 | 100 427 | 29 602 | 49 513 | 47 721 | 90 878 | — |
| Visos pajamos | 6 615 | 37 524 | 56 747 | 82 164 | 100 427 | 29 602 | 49 513 | 47 721 | 90 878 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 12 546 | 644 | 1 030 | 17 498 | 0 | 0 | 0 | 8 296 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 8 631 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 840 | 9 769 | 7 887 | 0 | 10 940 |
| Grynasis pelnas | 0 | 12 386 | 608 | 1 030 | 16 561 | 0 | 0 | 0 | 8 296 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 8 631 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 840 | 9 769 | 7 887 | 0 | 10 940 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 5 | 4 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 179 625 | 134 286 | 88 947 | 46 528 | 8 184 | 1 444 | 843 | 341 | 6 | 6 |
| Trumpalaikis turtas | 46 762 | 67 632 | 83 404 | 100 765 | 139 682 | 32 587 | 27 048 | 27 661 | 37 939 | 29 486 |
| Visi įsipareigojimai | 95 237 | 98 852 | 98 820 | 102 180 | 103 439 | 5 395 | 8 668 | 17 064 | 18 465 | 20 808 |
| Nuosavas kapitalas | 14 394 | 26 780 | 27 388 | 28 418 | 44 979 | 29 252 | 19 483 | 11 596 | 19 892 | 8 952 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 23 747 | 23 747 | 23 747 | 23 747 | 23 747 | 23 747 | 23 747 | 23 747 | 23 747 | 23 747 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 116 NACE 4100 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 10 940 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 20 808 €, o nuosavas kapitalas — 8 952 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 10. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje (Lazdijų r. sav.) 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 90. vieta — Didžiausi darbdaviai Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — Pelningiausios įmonės statyba veiklos srityje (Lazdijų r. sav.) 2023 m.
- 11. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje (Lazdijų r. sav.) 2023 m.
- 14. vieta — TOP 25 įmonių statyba veiklos srityje (Lazdijų r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 66. vieta — Pelningiausios įmonės Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 84. vieta — Didžiausios Lazdijų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.
- 91. vieta — Didžiausi darbdaviai Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 93. vieta — Didžiausi darbdaviai Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 24 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 69. vieta — Didžiausi darbdaviai Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 87. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 25 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 89. vieta — Didžiausios Lazdijų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▲ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 3. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 62. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 21 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 62. vieta — Didžiausi darbdaviai Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 98. vieta — Didžiausios Lazdijų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 45 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 27. vieta — Pelningiausios įmonės Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 41. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 51. vieta — Didžiausi darbdaviai Lazdijų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 53. vieta — Didžiausios Lazdijų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Vandenis ir Ko" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 10 940 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Vandenis ir Ko"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Vandenis ir Ko"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Naujų pastatų statyba“ (EVRK 4100), įsikūrusi Bertašiūnų k. 16, Lazdijų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Vandenis ir Ko"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą