UAB "Vallis LT" — įmonės kodas 304792371
- Įmonės kodas
- 304792371
- PVN nr.
- 304792371
- Regionas / savivaldybė
- Ignalinos r. sav.
- Miestas
- Tryčiūnų k.
- Adresas
- Ignalinos r. sav., Rimšės sen., Tryčiūnų k., Klevų g. 2, LT-30281, 30281 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7499 — Visa kita, niekur kitur nepriskirta, profesinė, mokslinė ir techninė veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Mar 15
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 1 600 | 1 800 | 5 800 | 24 542 | 12 400 | 44 627 | 15 120 |
| Visos pajamos | 1 600 | 1 800 | 5 800 | 24 542 | 12 400 | 44 627 | 15 120 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 42 | 12 | 4 598 | 22 772 | 7 933 | 32 730 | 9 119 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 3 927 | 2 561 | 7 424 | 28 036 | 31 587 | 64 300 | 59 686 |
| Visi įsipareigojimai | 1 385 | 6 | 271 | 1 523 | 1 849 | 13 804 | 5 366 |
| Nuosavas kapitalas | 2 542 | 2 555 | 7 153 | 26 513 | 29 738 | 50 496 | 54 320 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 199 NACE 7499 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Vallis LT" 2024 m. nurodė 15 120 € apyvartą, tai yra 66,1% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Visa kita, niekur kitur nepriskirta, profesinė, mokslinė ir techninė veikla“ veiklos srities įmonių Ignalinos r. sav.. Įmonė uždirbo 9 119 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 60,3%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 5 366 €, o nuosavas kapitalas — 54 320 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Visa kita, niekur kitur nepriskirta, profesinė, mokslinė ir techninė veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Gabelkis" | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 15 125 | 675 | — |
| UAB Terapijos ir konsultavimo centras | Didžiosios Riešės k. | 14 718 | 3 432 | 1 |
| UAB "Nepriklausomas gaisrų tyrimas" | Grigiškių m. | 14 700 | 6 086 | 2 |
| Kooperatinė bendrovė Tarptautinis akvakultūros centras | Drevernos k. | 14 400 | −5 548 | 1 |
| UAB "Vox eteris" | Vilnius | 14 166 | −112 145 | — |
| UAB "Vilniaus modeliai" | Vilnius | 13 820 | −3 768 | 1 |
| UAB "Konsultacijos" | Gavaltuvos k. | 13 622 | 1 858 | 1 |
| UAB "Saugo lapė" | Liutonių k. | 13 333 | −635 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 6. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) 2024 m.
- 9. vieta — TOP 18 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 41. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 51. vieta — Pelningiausios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 33 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 92. vieta — Pelningiausios įmonės visa kita, niekur kitur nepriskirta, profesinė, mokslinė ir techninė veikla veiklos srityje 2024 m.▼ 46 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) 2023 m.
- 5. vieta — TOP 16 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 7. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Ignalinos r. sav.) 2023 m.
- 18. vieta — Pelningiausios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 39 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 46. vieta — Pelningiausios įmonės visa kita, niekur kitur nepriskirta, profesinė, mokslinė ir techninė veikla veiklos srityje 2023 m.▲ 41 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 47. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 99. vieta — Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.
- 57. vieta — Pelningiausios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 34 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 58. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 87. vieta — Pelningiausios įmonės visa kita, niekur kitur nepriskirta, profesinė, mokslinė ir techninė veikla veiklos srityje 2022 m.
- 23. vieta — Pelningiausios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 31 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 56. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 24 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 98. vieta — Didžiausios Ignalinos r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.
- 54. vieta — Pelningiausios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 80. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 15 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 82. vieta — Didžiausi darbdaviai Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 95. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Ignalinos r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Vallis LT" apyvarta?
2024 m. UAB "Vallis LT" nurodė 15 120 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Vallis LT" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 9 119 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 60,3%.
Kiek darbuotojų turi UAB "Vallis LT"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Vallis LT"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Visa kita, niekur kitur nepriskirta, profesinė, mokslinė ir techninė veikla“ (EVRK 7499), įsikūrusi Tryčiūnų k., Ignalinos r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Vallis LT"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą