UAB "V&S Corporation" — įmonės kodas 302894057
- Įmonės kodas
- 302894057
- PVN nr.
- LT100007917911
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus m. sav.
- Miestas
- Vilniaus m. sav.
- Adresas
- Vilniaus m. sav. Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7990 — Kitų išankstinio užsakymo ir susijusių paslaugų veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Oct 17
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 2 098 | 7 490 | 34 531 | 7 815 | 1 905 | 221 | 78 | 152 | 32 | 0 |
| Visos pajamos | 2 098 | 7 490 | 34 531 | 7 815 | 1 905 | 221 | 78 | 152 | 32 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 90 | 15 862 | 10 | 0 | 1 043 | 0 | 0 | 16 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 9 606 | 0 | 0 | 0 | 744 | 0 | 191 | 388 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 90 | 15 858 | 4 | 0 | 1 027 | 0 | 0 | 16 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 9 606 | 0 | 0 | 0 | 744 | 0 | 191 | 388 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | — | — | — | — | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 21 875 | 9 044 | 37 417 | 31 705 | 31 143 | 29 979 | 29 404 | 29 479 | 29 506 | 29 506 |
| Visi įsipareigojimai | 8 722 | 0 | 8 398 | 2 682 | 2 864 | 673 | 289 | 752 | 763 | 763 |
| Nuosavas kapitalas | 13 153 | 13 163 | 29 019 | 29 023 | 28 279 | 29 306 | 29 115 | 28 727 | 28 743 | 28 743 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 28 960 | 28 960 | 28 960 | 28 960 | 28 960 | 28 960 | 28 960 | 28 960 | 28 960 | 28 960 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 28 NACE 7990 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "V&S Corporation" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą, tai yra 100,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 2 „Kitų išankstinio užsakymo ir susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonių Vilniaus m. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 763 €, o nuosavas kapitalas — 28 743 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų išankstinio užsakymo ir susijusių paslaugų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB AEROTICKET | Vilniaus m. sav. | 0 | 0 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "ROMANTIKOS TURAS & CO" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| Viešoji įstaiga "Pramogų srautas" | Panevėžys | 0 | −3 649 | — |
| Turistų klubas "Rorari" | Telšiai | 0 | 0 | — |
| UAB "Sibis" | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 0 | 0 | — |
| MB "Raido turas" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| UAB "Binevitus" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| UAB "Virtues group" | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 0 | −53 440 | 4 |
Įtraukta į reitingus
- 17. vieta — Pelningiausios įmonės administracinė veikla veiklos srityje (Vilniaus m. sav.) 2023 m.
- 20. vieta — TOP 20 įmonių administracinė veikla veiklos srityje (Vilniaus m. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "V&S Corporation" apyvarta?
2024 m. UAB "V&S Corporation" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "V&S Corporation" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima UAB "V&S Corporation"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų išankstinio užsakymo ir susijusių paslaugų veikla“ (EVRK 7990), įsikūrusi Vilniaus m. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "V&S Corporation"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą