UAB "Urtis" — įmonės kodas 303228955
- Įmonės kodas
- 303228955
- PVN nr.
- LT100008674513
- Regionas / savivaldybė
- Šalčininkų r. sav.
- Miestas
- Šniūrų k.
- Adresas
- Šalčininkų r. sav., Kalesninkų sen., Šniūrų k. Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4754 — Elektrinių buitinių aparatų ir prietaisų mažmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Jan 23
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−21,4 tūkst. €▼ 330,8%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
2▲ 100,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 44 831 | 86 277 | 111 312 | 186 060 | 52 791 | 323 492 | 386 163 | 166 765 | 130 256 | — |
| Visos pajamos | 44 831 | 86 277 | 111 312 | 186 060 | 52 791 | 323 492 | 386 163 | 166 765 | 130 256 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 11 114 | 34 650 | 36 505 | 11 647 | 8 592 | 17 945 | 302 | 9 741 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 362 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 21 362 |
| Grynasis pelnas | 0 | 10 466 | 32 917 | 34 624 | 11 046 | 7 304 | 15 253 | 148 | 9 254 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 362 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 21 362 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 10 000 | 8 200 | 6 400 | 4 600 | 0 | 4 379 | 4 379 | 4 379 |
| Trumpalaikis turtas | 60 118 | 84 874 | 88 903 | 123 508 | 99 614 | 152 327 | 233 895 | 191 103 | 330 702 | 318 062 |
| Visi įsipareigojimai | 16 497 | 16 418 | 11 776 | 15 573 | 3 693 | 46 014 | 161 677 | 91 042 | 200 726 | 209 447 |
| Nuosavas kapitalas | 43 621 | 54 087 | 88 735 | 115 973 | 104 091 | 112 683 | 126 562 | 126 709 | 135 963 | 114 602 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 43 443 | 43 443 | 43 443 | 43 443 | 43 443 | 43 443 | 43 443 | 43 443 | 43 443 | 43 443 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 159 NACE 4754 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 21 362 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, tai yra 100,0% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 209 447 €, o nuosavas kapitalas — 114 602 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 85. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 18. vieta — Pelningiausios įmonės prekyba veiklos srityje (Šalčininkų r. sav.) 2023 m.
- 69. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 70. vieta — Pelningiausios įmonės elektrinių buitinių aparatų ir prietaisų mažmeninė prekyba veiklos srityje 2023 m.
- 8. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 66. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 51. vieta — Didžiausios Šalčininkų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 65. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 66. vieta — Pelningiausios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 30 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 5. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 54. vieta — Didžiausios Šalčininkų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.
- 62. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 96. vieta — Pelningiausios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 36 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 57. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 60. vieta — Pelningiausios įmonės Šalčininkų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Urtis" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 21 362 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Urtis"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Urtis"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Elektrinių buitinių aparatų ir prietaisų mažmeninė prekyba“ (EVRK 4754), įsikūrusi Šniūrų k., Šalčininkų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Urtis"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą