UAB "Up. Right" — įmonės kodas 304922950
- Įmonės kodas
- 304922950
- PVN nr.
- LT100014375414
- Regionas / savivaldybė
- Anykščių r. sav.
- Miestas
- Mačionių k.
- Adresas
- Anykščių r. sav., Skiemonių sen., Mačionių k., Ežero g. 6A, LT-29201, 29201 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4712 — Kita nespecializuota mažmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Sep 24
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−24,4 tūkst. €▼ 2 037,9%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1—
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 3 187 | 438 | 7 543 | 3 435 | 16 058 | — |
| Visos pajamos | — | 3 187 | 438 | 7 543 | 3 435 | 16 058 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 257 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 13 | 4 458 | 3 688 | 2 045 | 5 680 | 0 | 24 359 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | — | — | — | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 22 664 | 26 899 | 37 779 | 34 664 | 38 303 | 25 566 |
| Visi įsipareigojimai | 3 | 20 177 | 32 557 | 45 144 | 50 201 | 52 583 | 63 490 |
| Nuosavas kapitalas | 2 487 | 2 487 | −5 658 | −7 365 | −15 537 | −14 280 | −37 924 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 863 NACE 4712 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 24 359 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 63 490 €, o nuosavas kapitalas — −37 924 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 23. vieta — Didžiausi darbdaviai prekyba veiklos srityje (Anykščių r. sav.) 2024 m.
- 22. vieta — Pelningiausios įmonės prekyba veiklos srityje (Anykščių r. sav.) 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Up. Right" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 24 359 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Up. Right"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Up. Right"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita nespecializuota mažmeninė prekyba“ (EVRK 4712), įsikūrusi Mačionių k., Anykščių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Up. Right"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą