UAB "UGRĖ" — įmonės kodas 302606544
- Įmonės kodas
- 302606544
- PVN nr.
- LT100006015418
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolė
- Miestas
- Marijampolė
- Adresas
- Marijampolė, Gardino g. 20, LT-68119, 68119 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4683 — Medienos, statybinių medžiagų ir sanitarinių įrenginių didmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Mar 23
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−13,2 tūkst. €▲ 57,1%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1▼ 50,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 350 268 | 276 648 | 119 416 | 154 265 | 285 188 | 206 039 | 171 450 | 274 047 | 8 948 | — |
| Visos pajamos | 350 268 | 276 648 | 119 416 | 154 265 | 285 188 | 206 039 | 171 450 | 274 047 | 8 948 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 13 493 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30 745 | 13 192 |
| Grynasis pelnas | 11 450 | 50 437 | 24 295 | 16 220 | 60 109 | 280 | 22 003 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 528 | 30 745 | 13 192 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 3 426 | 16 084 | 20 054 | 18 426 | 16 854 | 34 454 | 18 542 | 5 851 | 16 403 | 13 954 |
| Trumpalaikis turtas | 72 618 | 97 353 | 129 798 | 132 696 | 165 820 | 128 576 | 118 703 | 93 324 | 54 352 | 50 048 |
| Visi įsipareigojimai | 51 974 | 38 930 | 51 050 | 36 100 | 7 543 | 27 619 | 19 831 | 1 289 | 3 614 | 10 053 |
| Nuosavas kapitalas | 24 070 | 74 507 | 98 802 | 115 022 | 175 131 | 135 411 | 117 414 | 97 886 | 67 141 | 53 949 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 309 NACE 4683 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 13 192 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, tai yra 50,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 10 053 €, o nuosavas kapitalas — 53 949 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 3. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2023 m.
- 95. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės prekyba veiklos srityje 2023 m.
- 74. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2022 m.
- 57. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2021 m.▲ 42 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 61. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2020 m.
- 99. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2020 m.
- 27. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2019 m.
- 84. vieta — Pelningiausios įmonės Marijampolė savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "UGRĖ" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 13 192 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "UGRĖ"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "UGRĖ"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Medienos, statybinių medžiagų ir sanitarinių įrenginių didmeninė prekyba“ (EVRK 4683), įsikūrusi Marijampolė.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "UGRĖ"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą