UAB "Ugnies takas" — įmonės kodas 300139316
- Įmonės kodas
- 300139316
- PVN nr.
- LT100001859110
- Regionas / savivaldybė
- Plungė
- Miestas
- Plungė
- Adresas
- Plungė, Telšių g. 115D, LT-90165, 90165 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6811 — Nuosavo nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Aug 23
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 836 847 | 110 908 | 24 790 | 396 727 | 138 098 | 41 540 | 558 634 | 958 988 | 42 706 | 42 400 |
| Visos pajamos | 836 847 | 110 908 | 24 790 | 396 727 | 138 098 | 41 540 | 558 634 | 958 988 | 42 706 | 42 400 |
| Pelnas prieš mokesčius | 68 836 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 319 | 90 858 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 1 894 | 424 927 | 87 585 | 50 249 | 185 094 | 0 | 0 | 125 035 | 95 030 |
| Grynasis pelnas | 55 407 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 465 | 76 870 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 3 343 | 424 927 | 87 585 | 50 249 | 185 094 | 0 | 0 | 125 035 | 95 030 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 3 | 3 |
| Ilgalaikis turtas | 541 172 | 331 118 | 266 777 | 227 221 | 186 747 | 157 987 | 88 089 | 106 435 | 90 563 | 73 739 |
| Trumpalaikis turtas | 3 123 776 | 2 958 671 | 2 780 631 | 2 588 391 | 2 194 656 | 2 083 348 | 1 927 120 | 2 143 874 | 2 028 910 | 1 987 865 |
| Visi įsipareigojimai | 1 165 250 | 784 372 | 735 402 | 745 020 | 438 001 | 482 584 | 251 006 | 407 591 | 401 135 | 437 696 |
| Nuosavas kapitalas | 2 499 698 | 2 496 355 | 2 071 428 | 1 983 843 | 1 933 594 | 1 748 500 | 1 753 965 | 1 830 835 | 1 705 800 | 1 610 770 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 60 816 | 60 816 | 60 816 | 60 816 | 60 816 | 60 816 | 60 816 | 60 816 | 60 816 | 60 816 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 740 NACE 6811 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Ugnies takas" 2024 m. nurodė 42 400 € apyvartą, tai yra 0,7% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 2 „Nuosavo nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas“ veiklos srities įmonių Plungė. Įmonė metus baigė patyrusi 95 030 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 437 696 €, o nuosavas kapitalas — 1 610 770 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Nuosavo nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Dvarstata | Vilnius | 42 298 | 4 468 | — |
| KVK Group, UAB | Vilnius | 42 000 | 13 158 | 2 |
| UAB "Gavera" | Klaipėda | 42 000 | 246 | 1 |
| UAB "NT Erdvė" | Panevėžys | 42 880 | 23 790 | 1 |
| UAB "VISIO FUTURI" | Slengių k. | 43 012 | −137 718 | 2 |
| UAB "Ccm LT" | Vilnius | 43 074 | 28 792 | 1 |
| UAB "Moderni plėtra" | Šlaunių k. 3 | 43 074 | −71 278 | 1 |
| Mažoji bendrija "Mirogrida" | Klaipėda | 43 122 | 3 864 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 10. vieta — Didžiausi darbdaviai nekilnojamasis turtas veiklos srityje (Plungė) 2024 m.
- 15. vieta — TOP 20 įmonių nekilnojamasis turtas veiklos srityje (Plungė) pagal apyvartą 2024 m.
- 25. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Plungė savivaldybėje 2024 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 86. vieta — Didžiausi darbdaviai nuosavo nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas veiklos srityje 2024 m.
- 2. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Plungė savivaldybėje 2023 m.
- 10. vieta — Didžiausi darbdaviai nekilnojamasis turtas veiklos srityje (Plungė) 2023 m.
- 15. vieta — TOP 20 įmonių nekilnojamasis turtas veiklos srityje (Plungė) pagal apyvartą 2023 m.
- 20. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Plungė savivaldybėje 2023 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 94. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės nekilnojamasis turtas veiklos srityje 2023 m.
- 2. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Plungė savivaldybėje 2022 m.▲ 62 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 16. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Plungė savivaldybėje 2022 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 25. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Plungė savivaldybėje 2022 m.
- 28. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Plungė savivaldybėje 2022 m.
- 43. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės nekilnojamasis turtas veiklos srityje 2022 m.
- 55. vieta — Pelningiausios įmonės Plungė savivaldybėje 2022 m.
- 60. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės nuosavo nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas veiklos srityje 2022 m.
- 62. vieta — Didžiausi darbdaviai nuosavo nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas veiklos srityje 2022 m.
- 70. vieta — Didžiausios Plungė įmonės pagal apyvartą 2022 m.▲ 20 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 91. vieta — TOP 100 įmonių nuosavo nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 15. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Plungė savivaldybėje 2021 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 64. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Plungė savivaldybėje 2021 m.
- 90. vieta — Didžiausios Plungė įmonės pagal apyvartą 2021 m.
- 9. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Plungė savivaldybėje 2020 m.▼ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Plungė savivaldybėje 2020 m.
- 4. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Plungė savivaldybėje 2019 m.
- 14. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Plungė savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Ugnies takas" apyvarta?
2024 m. UAB "Ugnies takas" nurodė 42 400 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Ugnies takas" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 95 030 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Ugnies takas"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Ugnies takas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Nuosavo nekilnojamojo turto pirkimas ir pardavimas“ (EVRK 6811), įsikūrusi Plungė.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Ugnies takas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą