UAB "Transvaja" — įmonės kodas 165843063
- Įmonės kodas
- 165843063
- PVN nr.
- LT100002172310
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolės sav.
- Miestas
- Patašinės k.
- Adresas
- Marijampolės sav., Marijampolės sen., Patašinės k., Valčiuvos g. 29, LT-69105, 69105 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4941 — Krovininis kelių transportas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Jan 11
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2021)
——
Grynasis pelnas (2021)
−3 972 €▲ 94,9%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1▼ 80,0%
Apyvartos raida
2015–2021, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 566 949 | 539 505 | 575 431 | 450 550 | 325 056 | 106 047 | — |
| Visos pajamos | 566 949 | 539 505 | 575 431 | 450 550 | 325 056 | 106 047 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 10 419 | 18 757 | 134 428 | 12 814 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 8 600 | 15 871 | 113 782 | 10 758 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 37 428 | 77 932 | 3 972 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 8 | 7 | 5 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 31 772 | 19 605 | 13 813 | 9 374 | 32 967 | 21 314 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 70 953 | 97 879 | 202 401 | 183 398 | 151 624 | 82 844 | 54 602 |
| Visi įsipareigojimai | 69 375 | 74 246 | 62 337 | 25 644 | 55 134 | 51 740 | 6 156 |
| Nuosavas kapitalas | 33 350 | 43 238 | 157 020 | 167 778 | 130 350 | 52 418 | 48 446 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 520 NACE 4941 įmonių (2021).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 3 972 € grynąjį nuostolį. 2021 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, tai yra 80,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 6 156 €, o nuosavas kapitalas — 48 446 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 2. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 20 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 22. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2019 m.
- 78. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Marijampolės sav. savivaldybėje 2019 m.
- 97. vieta — Didžiausios Marijampolės sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 97. vieta — Didžiausi darbdaviai Marijampolės sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Transvaja" dirba pelningai?
2021 m. įmonė patyrė 3 972 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Transvaja"?
2021 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Transvaja"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Krovininis kelių transportas“ (EVRK 4941), įsikūrusi Patašinės k., Marijampolės sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Transvaja"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą