UAB "Teizai" — įmonės kodas 274954590
- Įmonės kodas
- 274954590
- PVN nr.
- LT100013902714
- Regionas / savivaldybė
- Šalčininkai
- Miestas
- Šalčininkai
- Adresas
- Šalčininkai, A. Mickevičiaus g. 24A, LT-17113, 17113 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7711 — Automobilių ir lengvųjų variklinių transporto priemonių nuoma ir išperkamoji nuoma
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Nov 21
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 1 200 | 300 | 423 | 407 | 0 | — | 44 775 | 45 407 | 50 542 | −1 200 |
| Visos pajamos | 1 200 | 300 | 423 | 407 | 0 | — | 44 775 | 45 407 | 50 542 | −1 200 |
| Pelnas prieš mokesčius | 144 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 27 420 | 36 638 | 26 511 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 180 | 120 | 498 | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | 24 993 |
| Grynasis pelnas | 144 | 0 | 0 | 0 | 52 759 | 0 | 23 310 | 31 132 | 25 185 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 180 | 120 | 498 | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | 24 993 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 2 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 2 005 | 1 804 | 1 603 | 1 402 | 0 | 1 328 | 17 050 | 48 742 | 57 801 | 45 973 |
| Trumpalaikis turtas | 438 | 444 | 521 | 180 | 5 942 | 3 470 | 22 373 | 35 797 | 73 460 | 54 982 |
| Visi įsipareigojimai | 36 | 21 | 17 | 21 | 2 652 | 1 511 | 12 826 | 26 833 | 49 614 | 44 010 |
| Nuosavas kapitalas | 2 407 | 2 227 | 2 107 | 1 610 | 3 290 | 3 287 | 26 597 | 57 729 | 82 914 | 57 921 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 3 010 | 3 010 | 3 010 | 3 010 | 3 010 | 3 010 | 3 010 | 3 010 | 3 010 | 3 010 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 776 NACE 7711 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Teizai" 2024 m. nurodė −1 200 € apyvartą, tai yra 102,4% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 3 vietą tarp 3 „Automobilių ir lengvųjų variklinių transporto priemonių nuoma ir išperkamoji nuoma“ veiklos srities įmonių Šalčininkai. Įmonė metus baigė patyrusi 24 993 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, tai yra 50,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 44 010 €, o nuosavas kapitalas — 57 921 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Automobilių ir lengvųjų variklinių transporto priemonių nuoma ir išperkamoji nuoma“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| DKASSE, UAB | Šalčininkai | 128 | −12 841 | 1 |
| MB "Kart LT" | Klaipėda | 0 | 0 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "GOŠA" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "OMNITA" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Miško plukė" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| UAB "Erturas" | Kaunas | 0 | 42 077 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Migertus" | Kaunas | 0 | 0 | — |
| Individuali įmonė | Neringa | 0 | −140 | — |
Įtraukta į reitingus
- 90. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2024 m.▼ 15 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 46. vieta — Pelningiausios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2023 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 75. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2023 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 39. vieta — Pelningiausios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2022 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 79. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2022 m.▲ 19 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 31. vieta — Pelningiausios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2021 m.
- 97. vieta — Didžiausios Šalčininkai įmonės pagal apyvartą 2021 m.
- 98. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2021 m.
- 20. vieta — Pelningiausios įmonės Šalčininkai savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Teizai" apyvarta?
2024 m. UAB "Teizai" nurodė −1 200 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Teizai" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 24 993 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Teizai"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Teizai"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Automobilių ir lengvųjų variklinių transporto priemonių nuoma ir išperkamoji nuoma“ (EVRK 7711), įsikūrusi Šalčininkai.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Teizai"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą