UAB Technoclass — įmonės kodas 304922936
- Įmonės kodas
- 304922936
- PVN nr.
- LT100011933017
- Regionas / savivaldybė
- Radviliškis
- Miestas
- Radviliškis
- Adresas
- Radviliškis, Jaunystės g. 22-34, LT-82165, 82165 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6210 — Kita kompiuterių programavimo veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Sep 24
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2018–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 2 319 | 26 178 | 27 191 | 53 815 | 149 875 | 146 175 | 148 382 | 184 181 |
| Visos pajamos | 2 319 | 26 178 | 27 191 | 53 815 | 149 875 | 146 175 | 148 382 | 184 181 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 3 114 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 2 951 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 3 114 | 15 196 | 82 264 | 58 738 | 76 219 | 77 858 |
| Grynasis nuostolis | 7 049 | 2 951 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 3 | 5 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 24 517 | 21 034 | 36 660 | 60 106 | 81 821 | 94 182 | 106 818 | 109 040 |
| Trumpalaikis turtas | 5 238 | 15 558 | 7 741 | 18 808 | 65 399 | 81 411 | 98 351 | 218 169 |
| Visi įsipareigojimai | 34 304 | 44 092 | 48 787 | 68 105 | 54 253 | 25 059 | 28 298 | 75 905 |
| Nuosavas kapitalas | −4 549 | −7 500 | −4 386 | 10 809 | 93 073 | 151 811 | 178 030 | 255 888 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 2 522 NACE 6210 įmonių (2025).
Trumpai
UAB Technoclass 2025 m. nurodė 184 181 € apyvartą, tai yra 24,1% daugiau nei 2024 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Kita kompiuterių programavimo veikla“ veiklos srities įmonių Radviliškis. Įmonė uždirbo 77 858 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 42,3%. 2025 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 75 905 €, o nuosavas kapitalas — 255 888 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita kompiuterių programavimo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| MB Tekhouse | Vilnius | 148 496 | −3 201 | — |
| UAB XI-ART | Vilnius | 148 516 | −2 182 | — |
| UAB Aicore | Vilnius | 148 187 | −25 | 1 |
| UAB IT sprendimai sėkmei | Vilnius | 148 132 | 30 684 | 1 |
| VšĮ "JUST PROJECTS" | Vilnius | 147 972 | −19 361 | 1 |
| Pyrami technologies, MB | Vilnius | 148 800 | 77 217 | — |
| UAB Robofina | Klaipėda | 147 898 | 85 452 | 2 |
| UAB "Programuotojų artelė" | Vilnius | 147 736 | −32 689 | 5 |
Įtraukta į reitingus
- 20. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2024 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 20. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškis mieste 2024 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 46. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2024 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 93. vieta — Didžiausios Radviliškis įmonės pagal apyvartą 2024 m.
- 93. vieta — Didžiausios Radviliškis įmonės pagal apyvartą 2024 m.
- 28. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškis mieste 2023 m.
- 28. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2023 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 52. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2023 m.▲ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 30. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2022 m.▲ 36 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 66. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2022 m.
- 94. vieta — Didžiausios Radviliškis įmonės pagal apyvartą 2022 m.
- 66. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2021 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB Technoclass apyvarta?
2025 m. UAB Technoclass nurodė 184 181 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB Technoclass dirba pelningai?
Taip. 2025 m. įmonė uždirbo 77 858 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 42,3%.
Kiek darbuotojų turi UAB Technoclass?
2025 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB Technoclass?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita kompiuterių programavimo veikla“ (EVRK 6210), įsikūrusi Radviliškis.
Norite išsamios įmonės analizės UAB Technoclass?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą