UAB "Techninė pastatų priežiūra" — įmonės kodas 304438020
- Įmonės kodas
- 304438020
- PVN nr.
- 304438020
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus m. sav.
- Miestas
- Vilniaus m. sav.
- Adresas
- Vilniaus m. sav. Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7112 — Inžinerinė projektavimo ir konstravimo veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Dec 26
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 34 669 | 21 685 | 7 135 | 13 085 | 15 303 | 150 | 0 | 0 |
| Visos pajamos | 34 669 | 21 685 | 7 135 | 13 085 | 15 303 | 150 | 0 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 6 959 | 19 158 | 5 509 | 11 353 | 12 225 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 293 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 6 611 | 18 200 | 5 230 | 10 781 | 11 613 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 293 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 775 | 609 | 443 | 443 | 443 |
| Trumpalaikis turtas | 51 820 | 70 653 | 75 182 | 85 822 | 103 621 | 52 838 | 52 838 | 52 838 |
| Visi įsipareigojimai | 399 | 1 032 | 331 | 965 | 6 985 | 549 | 549 | 549 |
| Nuosavas kapitalas | 51 421 | 69 621 | 74 851 | 85 632 | 97 245 | 52 732 | 52 732 | 52 732 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 727 NACE 7112 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Techninė pastatų priežiūra" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą ir užėmė 7 vietą tarp 7 „Inžinerinė projektavimo ir konstravimo veikla“ veiklos srities įmonių Vilniaus m. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 549 €, o nuosavas kapitalas — 52 732 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Inžinerinė projektavimo ir konstravimo veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Uždaroji akcinė bendrovė "Termoviza" | Grigiškių m. | 9 730 | 8 509 | 2 |
| UAB "ŽEMĖLAPIŲ STUDIJA" | Grigiškių m. | 14 195 | −7 075 | 3 |
| UAB "Topdotas" | Vilniaus m. sav. | 42 480 | 13 237 | 2 |
| UAB "Teriva" | Vilniaus m. sav. | 44 700 | 54 | 2 |
| UAB "IRON WOLF DEVELOPMENT" | Vilnius | 0 | −2 559 | 2 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "MIBARSAS" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "IDEA CONSTRUCTIVA" | Vilnius | 0 | 0 | — |
| UAB "RYTŲ ENERGETIKOS TINKLŲ PROJEKTAI" | Vilnius | 0 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
- 91. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 89. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 82. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus m. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Techninė pastatų priežiūra" apyvarta?
2024 m. UAB "Techninė pastatų priežiūra" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Techninė pastatų priežiūra" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima UAB "Techninė pastatų priežiūra"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Inžinerinė projektavimo ir konstravimo veikla“ (EVRK 7112), įsikūrusi Vilniaus m. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Techninė pastatų priežiūra"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą