UAB "Team41" — įmonės kodas 304502359
- Įmonės kodas
- 304502359
- PVN nr.
- LT100012919511
- Regionas / savivaldybė
- Elektrėnai
- Miestas
- Elektrėnai
- Adresas
- Elektrėnai, Trakų g. 7-10, LT-26117, 26117 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4100 — Naujų pastatų statyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Apr 10
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2017–2022, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 0 | 20 261 | 238 726 | 153 011 | 1 010 |
| Visos pajamos | — | 0 | 20 261 | 238 726 | 153 011 | 1 010 |
| Pelnas prieš mokesčius | 2 | 0 | 12 901 | 30 984 | 36 403 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 1 152 | 0 | 0 | 0 | 7 738 |
| Grynasis pelnas | 2 | 0 | 12 314 | 29 427 | 34 579 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 1 152 | 0 | 0 | 0 | 7 738 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 1 | 1 | 6 | 4 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 900 | 764 | 764 |
| Trumpalaikis turtas | 2 502 | 1 874 | 15 177 | 165 787 | 87 459 | 75 431 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 524 | 1 513 | 123 597 | 10 554 | 6 264 |
| Nuosavas kapitalas | 2 502 | 1 350 | 13 664 | 43 090 | 77 669 | 69 931 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 3 826 NACE 4100 įmonių (2022).
Trumpai
UAB "Team41" 2022 m. nurodė 1 010 € apyvartą, tai yra 99,3% mažiau nei 2021 m. ir užėmė 8 vietą tarp 11 „Naujų pastatų statyba“ veiklos srities įmonių Elektrėnai. Įmonė metus baigė patyrusi 7 738 € grynąjį nuostolį. 2022 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, tai yra 75,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 6 264 €, o nuosavas kapitalas — 69 931 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Naujų pastatų statyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "HIDRAS" | Elektrėnai | 24 882 | −9 186 | — |
| Mažoji bendrija Eproject | Elektrėnai | 27 284 | 1 296 | 3 |
| MB "Artūro stiklai" | Elektrėnai | 31 042 | 1 928 | — |
| UAB "Balkensta" | Elektrėnai | 44 737 | 5 456 | 2 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "ELSTATYBA" | Elektrėnai | 75 254 | −2 503 | 6 |
| MB LSV Solutions | Kaunas | 1 000 | 1 000 | — |
| MB Deirmanta | Kėdainiai | 1 000 | −1 200 | — |
| MB Rolis | Smėlynės k. | 1 000 | 233 | — |
Įtraukta į reitingus
- 2. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Elektrėnai savivaldybėje 2022 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 33. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės statyba veiklos srityje 2022 m.
- 54. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Elektrėnai savivaldybėje 2022 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 7. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Elektrėnai savivaldybėje 2021 m.
- 33. vieta — Pelningiausios įmonės Elektrėnai savivaldybėje 2021 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 47. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Elektrėnai savivaldybėje 2021 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 62. vieta — Didžiausios Elektrėnai įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 20 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 63. vieta — Didžiausi darbdaviai Elektrėnai savivaldybėje 2021 m.▼ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 30. vieta — Pelningiausios įmonės Elektrėnai savivaldybėje 2020 m.▲ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 42. vieta — Didžiausios Elektrėnai įmonės pagal apyvartą 2020 m.
- 47. vieta — Didžiausi darbdaviai Elektrėnai savivaldybėje 2020 m.
- 55. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Elektrėnai savivaldybėje 2020 m.▲ 17 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 39. vieta — Pelningiausios įmonės Elektrėnai savivaldybėje 2019 m.
- 72. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Elektrėnai savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Team41" apyvarta?
2022 m. UAB "Team41" nurodė 1 010 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Team41" dirba pelningai?
2022 m. įmonė patyrė 7 738 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Team41"?
2022 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Team41"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Naujų pastatų statyba“ (EVRK 4100), įsikūrusi Elektrėnai.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Team41"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą