UAB "Taurų slėnis" — įmonės kodas 304984966
- Įmonės kodas
- 304984966
- PVN nr.
- LT100012275911
- Regionas / savivaldybė
- Tauragė
- Miestas
- Tauragė
- Adresas
- Tauragė, Žalioji g. 10, LT-72182, 72182 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4100 — Naujų pastatų statyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Jan 08
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2023, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 3 200 | 74 380 | 216 942 | 50 992 | 0 |
| Visos pajamos | 3 200 | 74 380 | 216 942 | 50 992 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 37 579 | 88 105 | 62 895 | 16 743 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 37 579 | 88 105 | 62 895 | 16 743 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 2 | 3 | 1 | 1 | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 890 | 805 | 805 |
| Trumpalaikis turtas | 324 605 | 379 168 | 191 205 | 102 777 | 102 777 |
| Visi įsipareigojimai | 360 890 | 502 840 | 378 554 | 306 784 | 306 784 |
| Nuosavas kapitalas | −35 079 | −123 564 | −186 459 | −203 202 | −203 202 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 000 NACE 4100 įmonių (2023).
Trumpai
UAB "Taurų slėnis" 2023 m. nurodė 0 € apyvartą, tai yra 100,0% mažiau nei 2022 m. ir užėmė 13 vietą tarp 13 „Naujų pastatų statyba“ veiklos srities įmonių Tauragė. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 306 784 €, o nuosavas kapitalas — −203 202 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Naujų pastatų statyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "ROVAGA" | Tauragė | 20 923 | −10 850 | 1 |
| Mažoji bendrija Karkaso namas | Tauragė | 26 340 | 3 479 | 2 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Pomona" | Tauragė | 46 913 | −21 576 | 3 |
| UAB "SANTARNA" | Tauragė | 50 981 | 9 100 | 2 |
| MB "RMC STATYBA" | Tauragė | 56 886 | 10 521 | — |
| UAB "BRANDITA" | Tauragė | 59 765 | 10 547 | — |
| UAB "Ekodaba" | Tauragė | 75 441 | 15 892 | 2 |
| UAB "ALNORA" | Vilnius | 0 | 0 | — |
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Taurų slėnis" apyvarta?
2023 m. UAB "Taurų slėnis" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Taurų slėnis" dirba pelningai?
Taip. 2023 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima UAB "Taurų slėnis"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Naujų pastatų statyba“ (EVRK 4100), įsikūrusi Tauragė.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Taurų slėnis"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą