UAB "ŠVAROS KULTŪRA" — įmonės kodas 111812370
Dideli įsipareigojimai
- Įmonės kodas
- 111812370
- PVN nr.
- LT118123716
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus m. sav.
- Miestas
- Vilniaus m. sav.
- Adresas
- Vilniaus m. sav. Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9610 — Tekstilės ir kailių gaminių skalbimas ir valymas
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Jul 17
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−618 €▲ 95,5%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | — | — | — | — | 1 | — | — | 25 000 | — |
| Visos pajamos | — | — | — | — | — | 1 | — | — | 25 000 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 1 019 | 0 | 0 | 13 395 | 70 | 16 377 | 13 651 | 618 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 772 | 20 000 | 20 000 | 320 000 | 300 000 | 300 000 |
| Trumpalaikis turtas | 15 050 | 12 770 | 12 772 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 079 | 317 | 0 |
| Visi įsipareigojimai | 481 943 | 11 270 | 12 291 | 0 | 12 291 | 32 914 | 32 984 | 353 440 | 343 329 | 343 631 |
| Nuosavas kapitalas | −466 893 | 1 500 | 481 | — | 481 | −12 914 | −12 984 | −29 361 | −43 012 | −43 631 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 84 NACE 9610 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 618 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 343 631 €, o nuosavas kapitalas — −43 631 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "ŠVAROS KULTŪRA" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 618 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima UAB "ŠVAROS KULTŪRA"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Tekstilės ir kailių gaminių skalbimas ir valymas“ (EVRK 9610), įsikūrusi Vilniaus m. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "ŠVAROS KULTŪRA"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą