UAB "Stroma" — įmonės kodas 302580633
- Įmonės kodas
- 302580633
- PVN nr.
- LT100005939911
- Regionas / savivaldybė
- Mažeikių r. sav.
- Miestas
- Voverių k.
- Adresas
- Mažeikių r. sav., Tirkšlių sen., Voverių k., Akmenų g. 8, LT-89327, 89327 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 6920 — Apskaitos, buhalterijos ir audito veikla; konsultacijos mokesčių klausimais
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Jan 05
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2023, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | — | 7 230 | 9 265 | 7 365 | 34 161 | 53 664 | 44 516 |
| Visos pajamos | — | — | 7 230 | 9 265 | 7 365 | 34 161 | 53 664 | 44 516 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 560 | 708 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 458 | 6 700 | 1 712 | 1 914 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 0 | 8 756 | 2 398 | 2 198 | 1 791 | 7 439 | 9 996 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 112 |
| Nuosavas kapitalas | — | — | 5 334 | −7 158 | −8 870 | −10 784 | −9 223 | −8 516 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 5 792 | 5 792 | 5 792 | 5 792 | 5 792 | 5 792 | 5 792 | 5 792 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 2 486 NACE 6920 įmonių (2023).
Trumpai
UAB "Stroma" 2023 m. nurodė 44 516 € apyvartą, tai yra 17,0% mažiau nei 2022 m. ir užėmė 3 vietą tarp 7 „Apskaitos, buhalterijos ir audito veikla; konsultacijos mokesčių klausimais“ veiklos srities įmonių Mažeikių r. sav.. Įmonė uždirbo 708 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 1,6%. 2023 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 19 112 €, o nuosavas kapitalas — −8 516 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Apskaitos, buhalterijos ir audito veikla; konsultacijos mokesčių klausimais“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Versli apskaita" | Reivyčių k. | 41 497 | 5 210 | 3 |
| UAB "Milega" | Reivyčių k. | 59 760 | 1 389 | 4 |
| UAB Findoma | Troškučių k. | 15 600 | 3 522 | 1 |
| MB "Panauda" | Kalnijų k. | 11 510 | 5 785 | — |
| MB Palifina | Šerkšnėnų k. | 9 000 | 0 | — |
| Lukoresta MB | Kurmaičių k. | 95 173 | 29 479 | 1 |
| UAB "GRENETOS APSKAITA" | Gineitiškių k. | 44 513 | −279 | 4 |
| Cfo team MB | Čekiškė | 44 520 | 7 202 | 1 |
Įtraukta į reitingus
- 6. vieta — Didžiausi darbdaviai profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Mažeikių r. sav.) 2023 m.
- 10. vieta — TOP 25 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Mažeikių r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 21. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Mažeikių r. sav.) 2023 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Stroma" apyvarta?
2023 m. UAB "Stroma" nurodė 44 516 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Stroma" dirba pelningai?
Taip. 2023 m. įmonė uždirbo 708 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 1,6%.
Kiek darbuotojų turi UAB "Stroma"?
2023 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Stroma"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Apskaitos, buhalterijos ir audito veikla; konsultacijos mokesčių klausimais“ (EVRK 6920), įsikūrusi Voverių k., Mažeikių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Stroma"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą