UAB "Stenus" — įmonės kodas 305565241
- Įmonės kodas
- 305565241
- PVN nr.
- 305565241
- Regionas / savivaldybė
- Kauno r. sav.
- Miestas
- Drąseikių k.
- Adresas
- Kauno r. sav., Lapių sen., Drąseikių k., Parko g. 4, LT-54411, 54411 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7112 — Inžinerinė projektavimo ir konstravimo veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Jun 03
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
95,0 tūkst. €▲ 122,5%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1▲ 0,0%
Apyvartos raida
2020–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 147 960 | 149 964 | 42 674 | 94 961 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 1 447 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 147 960 | 149 964 | 42 674 | 94 961 |
| Grynasis nuostolis | 1 447 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 7 465 000 | 7 466 250 | 7 465 785 | 7 465 649 | 7 465 002 |
| Trumpalaikis turtas | 1 812 | 148 787 | 181 971 | 161 001 | 228 393 |
| Visi įsipareigojimai | 759 | 1 024 | 1 303 | 2 230 | 1 660 |
| Nuosavas kapitalas | 7 466 053 | 7 614 013 | 7 646 453 | 7 624 420 | 7 691 735 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 7 467 500 | 7 467 500 | 7 467 500 | 7 467 500 | 7 467 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 727 NACE 7112 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė uždirbo 94 961 € grynojo pelno. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 1 660 €, o nuosavas kapitalas — 7 691 735 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 33. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Kauno r. sav.) 2024 m.▲ 29 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 58. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 51. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 62. vieta — Pelningiausios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Kauno r. sav.) 2023 m.
- 44. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 75. vieta — Pelningiausios įmonės inžinerinė projektavimo ir konstravimo veikla veiklos srityje 2022 m.
- 40. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 34. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2020 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Stenus" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 94 961 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi UAB "Stenus"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Stenus"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Inžinerinė projektavimo ir konstravimo veikla“ (EVRK 7112), įsikūrusi Drąseikių k., Kauno r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Stenus"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą