UAB "Steminni" — įmonės kodas 302896186
- Įmonės kodas
- 302896186
- PVN nr.
- LT100007257411
- Regionas / savivaldybė
- Švenčionių r. sav.
- Miestas
- Pabradė
- Adresas
- Švenčionių r. sav., Pabradė, Bajorėlių g. 27, LT-18172, 18172 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4683 — Medienos, statybinių medžiagų ir sanitarinių įrenginių didmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Oct 21
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−27,1 tūkst. €▼ 325,1%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
2▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 532 447 | 337 444 | 588 991 | 514 297 | 878 940 | 762 377 | 474 276 | 14 623 | — | — |
| Visos pajamos | 532 447 | 337 444 | 588 991 | 514 297 | 878 940 | 762 377 | 474 276 | 14 623 | — | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 40 010 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 33 926 | 10 300 | 33 781 | 14 319 | 22 224 | 11 929 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 843 | 38 900 | 6 365 | 27 056 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 35 058 | 21 903 | 30 312 | 64 934 | 101 199 | 196 129 | 88 786 | 29 804 | 55 804 | 335 |
| Trumpalaikis turtas | 91 418 | 64 132 | 95 363 | 79 202 | 107 997 | 0 | 56 213 | 32 372 | 0 | 28 413 |
| Visi įsipareigojimai | 83 117 | 32 376 | 38 235 | 42 377 | 85 212 | 60 216 | 43 930 | 7 | 0 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | 43 359 | 53 659 | 87 440 | 101 759 | 123 984 | 135 913 | 101 069 | 62 169 | 55 804 | 28 748 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 309 NACE 4683 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 27 056 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 28 748 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 19. vieta — Didžiausi darbdaviai prekyba veiklos srityje (Švenčionių r. sav.) 2024 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 24. vieta — Didžiausi darbdaviai prekyba veiklos srityje (Švenčionių r. sav.) 2023 m.
- 99. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 17 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 82. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 24 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 83. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės prekyba veiklos srityje 2022 m.
- 99. vieta — Didžiausi darbdaviai Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 15 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 13. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 40. vieta — Didžiausios Švenčionių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 17 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 58. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 84. vieta — Didžiausi darbdaviai Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 16. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 22. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 23. vieta — Didžiausios Švenčionių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 24. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 22 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 42. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 63. vieta — Pelningiausios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 22 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 97. vieta — Didžiausi darbdaviai Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 2. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 8. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 14. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 16. vieta — Didžiausios Švenčionių r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 41. vieta — Pelningiausios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 47. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 90. vieta — Didžiausi darbdaviai Švenčionių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Steminni" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 27 056 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Steminni"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Steminni"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Medienos, statybinių medžiagų ir sanitarinių įrenginių didmeninė prekyba“ (EVRK 4683), įsikūrusi Pabradė, Švenčionių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Steminni"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą