UAB "Štai taip" — įmonės kodas 304284316
- Įmonės kodas
- 304284316
- PVN nr.
- LT100010337611
- Regionas / savivaldybė
- Radviliškio r. sav.
- Miestas
- Daugėlaičių k.
- Adresas
- Radviliškio r. sav., Radviliškio sen., Daugėlaičių k., Miško g. 3-1, LT-82106, 82106 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4637 — Kavos, arbatos, kakavos ir prieskonių didmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Jun 08
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2025, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 8 479 | 49 122 | 65 556 | 85 648 | 69 753 | 81 989 | 49 141 | 34 339 | 22 540 | 16 540 |
| Visos pajamos | 8 479 | 49 122 | 65 556 | 85 648 | 69 753 | 81 989 | 49 141 | 34 339 | 22 540 | 16 540 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 179 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 4 297 | 637 | 0 | 0 | 0 | 16 817 | 13 142 | 5 110 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 6 173 | 179 | 8 019 | 0 | 0 | 0 | 8 246 | 7 028 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 14 861 | 11 146 | 7 430 | 3 716 | 795 | 1 387 | 2 430 | 3 161 | 1 516 |
| Trumpalaikis turtas | 13 537 | 9 956 | 4 875 | 6 101 | 22 646 | 24 935 | 28 682 | 32 422 | 27 239 | 19 237 |
| Visi įsipareigojimai | 6 740 | 18 478 | 15 328 | 11 836 | 15 404 | 16 121 | 7 162 | 6 865 | 10 587 | 8 002 |
| Nuosavas kapitalas | 6 797 | 7 434 | 1 262 | 1 083 | −6 936 | 9 881 | 23 023 | 28 133 | 19 887 | 12 858 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 87 NACE 4637 įmonių (2025).
Trumpai
UAB "Štai taip" 2025 m. nurodė 16 540 € apyvartą, tai yra 26,6% mažiau nei 2024 m. ir užėmė 1 vietą tarp 2 „Kavos, arbatos, kakavos ir prieskonių didmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Radviliškio r. sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 7 028 € grynąjį nuostolį. 2025 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 8 002 €, o nuosavas kapitalas — 12 858 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kavos, arbatos, kakavos ir prieskonių didmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB ALEVELA | Vilnius | 22 473 | 7 000 | 1 |
| MR IMPORT MB | Piniavos k. | 22 324 | −29 792 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "SVEKO" | Vilnius | 24 000 | 4 972 | 1 |
| MB "Trys sakuros" | Vilnius | 20 574 | 166 | — |
| UAB "Autvija" | Vilnius | 24 530 | 5 147 | 2 |
| UAB Teknovo | Vilnius | 18 990 | 2 630 | 1 |
| UAB "Hallux" | Vilnius | 17 901 | −4 711 | 2 |
| UAB "DENIRO" | Vilnius | 27 667 | −2 777 | — |
Įtraukta į reitingus
- 17. vieta — Pelningiausios įmonės prekyba veiklos srityje (Radviliškio r. sav.) 2023 m.
- 80. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Štai taip" apyvarta?
2025 m. UAB "Štai taip" nurodė 16 540 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Štai taip" dirba pelningai?
2025 m. įmonė patyrė 7 028 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Štai taip"?
2025 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Štai taip"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kavos, arbatos, kakavos ir prieskonių didmeninė prekyba“ (EVRK 4637), įsikūrusi Daugėlaičių k., Radviliškio r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Štai taip"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą