UAB "Sindalis" — įmonės kodas 303410413

Įmonės kodas
303410413
PVN nr.
LT100008890911
Regionas / savivaldybė
Kauno r. sav.
Miestas
Ramučių k.
Adresas
Kauno r. sav., Karmėlavos sen., Ramučių k., Parko g. 11, LT-54464, 54464 Rodyti žemėlapyje →
Interneto svetainė
Veiklos sritis (EVRK)
4712 — Kita nespecializuota mažmeninė prekyba
Teisinė forma
Uždaroji akcinė bendrovė
Registracijos data
Tue Sep 30
Ataskaitos būsena
Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2019)
Grynasis pelnas (2019)
−2 852 € 65,6%
Grynojo pelno marža
Darbuotojai
2 33,3%

Apyvartos raida

2015–2019, EUR

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.20152016201720182019

Grynasis pelnas ir rezultatas

Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR

−40 tūkst.−20 tūkst.020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.20152016201720182019

Pajamos ir rezultatas

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.20152016201720182019Visos pajamosVisos sąnaudos

Darbuotojai

012320152016201720182019

Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai

020 tūkst.40 tūkst.60 tūkst.80 tūkst.20152016201720182019Nuosavas kapitalasĮsipareigojimai

Išsamūs finansiniai duomenys

Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.

Rodiklis20152016201720182019
Grynosios pardavimo pajamos89 29410 9103 58412 809
Visos pajamos89 29410 9103 58412 809
Pelnas prieš mokesčius79 2470000
Nuostolis prieš mokesčius06 74620 3438 2952 852
Grynasis pelnas75 2850000
Grynasis nuostolis06 74620 3438 2952 852
Vidutinis darbuotojų skaičius32
Ilgalaikis turtas07 4036 5955 7880
Trumpalaikis turtas83 26665 44743 21410 46713 111
Visi įsipareigojimai7 7724 1031 405946654
Nuosavas kapitalas75 49468 74748 40415 30912 457

Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis

Palyginta su 954 NACE 4712 įmonių (2019).

Įsipareigojimų santykis
5,0%žemiau vidurkiovirš vidurkio
ROE
−22,9%žemiau vidurkiovirš vidurkio

Trumpai

Įmonė metus baigė patyrusi 2 852 € grynąjį nuostolį. 2019 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, tai yra 33,3% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 654 €, o nuosavas kapitalas — 12 457 €.

Išsami analizė

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar UAB "Sindalis" dirba pelningai?

2019 m. įmonė patyrė 2 852 € grynąjį nuostolį.

Kiek darbuotojų turi UAB "Sindalis"?

2019 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.

Kokia veikla užsiima UAB "Sindalis"?

Pagrindinė veiklos sritis – „Kita nespecializuota mažmeninė prekyba“ (EVRK 4712), įsikūrusi Ramučių k., Kauno r. sav..

Sukurti šios įmonės AI ataskaitą