UAB "Simara" — įmonės kodas 251222930
- Įmonės kodas
- 251222930
- PVN nr.
- LT512229314
- Regionas / savivaldybė
- Marijampolė
- Miestas
- Marijampolė
- Adresas
- Marijampolė, Vasario 16-osios g. 6-3, LT-68300, 68300 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4664 — Kitų mašinų ir įrangos didmeninė prekyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Dec 30
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 56 629 | 47 679 | 58 446 | 52 834 | 55 598 | 44 242 | 34 710 | 50 874 | 60 593 | 53 139 |
| Visos pajamos | 56 629 | 47 679 | 58 446 | 52 834 | 55 598 | 44 242 | 34 710 | 50 874 | 60 593 | 53 139 |
| Pelnas prieš mokesčius | 1 677 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 1 677 | 0 | 6 910 | 3 376 | 1 872 | 617 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 4 658 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 213 | 315 | 5 641 | 8 033 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Ilgalaikis turtas | 3 284 | 2 819 | 1 463 | 43 045 | 42 657 | 50 403 | 50 954 | 49 908 | 49 408 | 64 268 |
| Trumpalaikis turtas | 51 877 | 33 896 | 42 211 | 28 570 | 31 434 | 29 908 | 17 094 | 24 314 | 25 717 | 45 428 |
| Visi įsipareigojimai | 23 381 | 9 593 | 9 755 | 34 383 | 34 811 | 40 414 | 35 364 | 37 531 | 44 075 | 86 679 |
| Nuosavas kapitalas | 31 780 | 27 122 | 34 032 | 37 408 | 39 280 | 39 897 | 32 684 | 36 691 | 31 050 | 23 017 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 844 NACE 4664 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Simara" 2024 m. nurodė 53 139 € apyvartą, tai yra 12,3% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 2 „Kitų mašinų ir įrangos didmeninė prekyba“ veiklos srities įmonių Marijampolė. Įmonė metus baigė patyrusi 8 033 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 86 679 €, o nuosavas kapitalas — 23 017 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kitų mašinų ir įrangos didmeninė prekyba“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Rubbee" | Biruliškių k. | 52 906 | −102 872 | 2 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Filter Solutions" | Kaunas | 52 800 | 39 286 | 2 |
| Tekto UAB | Utena | 53 727 | −7 238 | 1 |
| UAB "Šiaurės lokys" | Vaišvilčių I k. | 52 433 | 7 454 | 2 |
| MB "Išeima" | Radikių k. | 53 858 | 6 859 | — |
| UAB "Litmeka" | Kaunas | 54 118 | −28 808 | 1 |
| UAB "Cibis" | Vilnius | 54 200 | −22 350 | 2 |
| UAB Sigmabit | Vilnius | 52 056 | 10 134 | 4 |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Simara" apyvarta?
2024 m. UAB "Simara" nurodė 53 139 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Simara" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 8 033 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Simara"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 3 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Simara"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kitų mašinų ir įrangos didmeninė prekyba“ (EVRK 4664), įsikūrusi Marijampolė.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Simara"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą