UAB "Sign makers" — įmonės kodas 304125431
- Įmonės kodas
- 304125431
- PVN nr.
- LT100009826118
- Regionas / savivaldybė
- Kauno r. sav.
- Miestas
- Šatijų k.
- Adresas
- Kauno r. sav., Lapių sen., Šatijų k., Rytmečio g. 149, LT-54429, 54429 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7311 — Reklamos agentūrų veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Nov 01
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2020)
——
Grynasis pelnas (2020)
−359 €▲ 87,8%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
——
Apyvartos raida
2015–2020, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 32 155 | 47 186 | 109 341 | 10 990 | — |
| Visos pajamos | — | 32 155 | 47 186 | 109 341 | 10 990 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 11 855 | 1 417 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 3 822 | 7 312 | 0 | 0 | 2 932 | 359 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 11 704 | 1 343 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 3 822 | 7 312 | 0 | 0 | 2 932 | 359 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | — |
| Ilgalaikis turtas | 4 110 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 3 994 | 13 127 | 5 877 | 29 781 | 487 | 119 |
| Visi įsipareigojimai | 9 426 | 21 762 | 2 807 | 25 964 | 89 | 80 |
| Nuosavas kapitalas | −1 322 | −8 635 | 3 070 | 3 817 | 398 | 39 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 150 NACE 7311 įmonių (2020).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 359 € grynąjį nuostolį. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 80 €, o nuosavas kapitalas — 39 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 21. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Kauno r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 63. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Sign makers" dirba pelningai?
2020 m. įmonė patyrė 359 € grynąjį nuostolį.
Kokia veikla užsiima UAB "Sign makers"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Reklamos agentūrų veikla“ (EVRK 7311), įsikūrusi Šatijų k., Kauno r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Sign makers"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą