UAB "Ser namai" — įmonės kodas 152117575
- Įmonės kodas
- 152117575
- PVN nr.
- LT100004627318
- Regionas / savivaldybė
- Druskininkų sav.
- Miestas
- Neravų k.
- Adresas
- Druskininkų sav., Viečiūnų sen., Neravų k., Dainavos 2-oji g. 27, LT-66413, 66413 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 7111 — Architektūros veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Dec 23
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 15 808 | 9 306 | 16 295 | 13 770 | 13 840 | 27 790 | 21 080 | 15 030 | 9 230 | 7 000 |
| Visos pajamos | 15 808 | 9 306 | 16 295 | 13 770 | 13 840 | 27 790 | 21 080 | 15 030 | 9 230 | 7 000 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 3 549 | 0 | 1 984 | 15 957 | 5 042 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 106 | 4 554 | 0 | 713 | 0 | 0 | 0 | 621 | 5 588 | 5 035 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 3 372 | 0 | 1 885 | 15 159 | 4 790 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 106 | 4 554 | 0 | 713 | 0 | 0 | 0 | 621 | 5 588 | 5 035 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 601 | 59 | 0 | 0 | 865 | 890 | 17 039 | 14 579 | 11 073 | 7 581 |
| Trumpalaikis turtas | 12 630 | 8 632 | 10 564 | 9 284 | 14 007 | 29 075 | 7 408 | 5 933 | 3 985 | 2 119 |
| Visi įsipareigojimai | 1 769 | 1 716 | 1 484 | 917 | 670 | 2 004 | 576 | 234 | 367 | 44 |
| Nuosavas kapitalas | 11 462 | 5 708 | 9 080 | 8 367 | 10 252 | 25 411 | 20 929 | 20 308 | 14 720 | 9 686 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 832 NACE 7111 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Ser namai" 2024 m. nurodė 7 000 € apyvartą, tai yra 24,2% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Architektūros veikla“ veiklos srities įmonių Druskininkų sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 5 035 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 44 €, o nuosavas kapitalas — 9 686 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Architektūros veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Uždaroji akcinė bendrovė "ARCHITEKTŪROS STUDIJA" | Vilnius | 6 945 | −166 | 2 |
| Archo, MB | Klaipėda | 7 070 | 4 602 | — |
| MB "Archupė" | Budrikų k. | 7 250 | 1 162 | — |
| VšĮ Kauno architektūros ir urbanistikos ekspertų taryba | Kaunas | 7 318 | −2 950 | 3 |
| VšĮ "Strategijos miestui" | Mackeliškių k. | 7 400 | 0 | — |
| UAB "RS studija" | Šiauliai | 6 500 | −5 433 | 2 |
| MB "Baltas varnas" | Vilnius | 7 500 | 2 400 | — |
| UAB "Metrovila" | Kaunas | 7 520 | −10 195 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 12. vieta — TOP 12 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Druskininkų sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 88. vieta — Didžiausi darbdaviai Druskininkų sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 96. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 20 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 10. vieta — TOP 10 įmonių profesinė ir mokslinė veikla veiklos srityje (Druskininkų sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 76. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 15 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 82. vieta — Didžiausi darbdaviai Druskininkų sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 19 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 61. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 63. vieta — Didžiausi darbdaviai Druskininkų sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 58. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 64. vieta — Didžiausi darbdaviai Druskininkų sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 87. vieta — Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 46. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 17 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 62. vieta — Didžiausi darbdaviai Druskininkų sav. savivaldybėje 2020 m.
- 79. vieta — Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 63. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2019 m.
- 87. vieta — Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Ser namai" apyvarta?
2024 m. UAB "Ser namai" nurodė 7 000 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Ser namai" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 5 035 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Ser namai"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Ser namai"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Architektūros veikla“ (EVRK 7111), įsikūrusi Neravų k., Druskininkų sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Ser namai"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą