UAB "Savas tikslas" — įmonės kodas 302310698
- Įmonės kodas
- 302310698
- PVN nr.
- 302310698
- Regionas / savivaldybė
- Druskininkų sav.
- Miestas
- Leipalingis
- Adresas
- Druskininkų sav., Leipalingis, Dzūkų g. 10, LT-67279, 67279 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9621 — Vyrų ir moterų kirpyklų veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Mar 01
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 7 770 | 8 770 | 15 878 | 11 333 | 14 231 | 7 174 | 4 622 | 4 226 | 4 303 | 2 194 |
| Visos pajamos | 7 770 | 8 770 | 15 878 | 11 333 | 14 231 | 7 174 | 4 622 | 4 226 | 4 303 | 2 194 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 369 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 634 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 75 | 0 | 2 756 | 3 230 | 7 000 | 2 520 | 2 468 | 591 | 0 | 450 |
| Grynasis pelnas | 0 | 369 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 586 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 75 | 0 | 2 756 | 3 230 | 7 000 | 2 520 | 2 468 | 591 | 0 | 450 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 3 440 | 6 261 | 11 055 | 12 356 | 15 251 | 18 402 | 19 816 | 18 056 | 20 446 | 4 296 |
| Visi įsipareigojimai | 2 696 | 5 148 | 12 728 | 17 259 | 27 154 | 32 825 | 17 007 | 16 138 | 16 642 | 942 |
| Nuosavas kapitalas | 744 | 1 113 | −1 673 | −4 903 | −11 903 | −14 423 | 2 809 | 2 218 | 3 804 | 3 354 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 203 NACE 9621 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Savas tikslas" 2024 m. nurodė 2 194 € apyvartą, tai yra 49,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Vyrų ir moterų kirpyklų veikla“ veiklos srities įmonių Druskininkų sav.. Įmonė metus baigė patyrusi 450 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 942 €, o nuosavas kapitalas — 3 354 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Vyrų ir moterų kirpyklų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| Uždaroji akcinė bendrovė "PAS INGRIDĄ" | Klaipėda | 2 185 | −1 286 | 1 |
| MB "Estetinė aparatologija" | Kaunas | 2 217 | −795 | — |
| MB "Imperdecus" | Vilnius | 2 358 | −1 650 | — |
| MB Habibi barbershop | Kaunas | 2 000 | 393 | — |
| MB "Kūno priežiūra" | Kaunas | 1 995 | −592 | — |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Gužutis" | Vilnius | 2 400 | −4 887 | 1 |
| UAB "GROŽIO SALA" | Šiauliai | 2 410 | −11 390 | 3 |
| UAB "Beauty Manija" | Skaidiškių k. | 1 942 | −1 400 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 14. vieta — TOP 18 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Druskininkų sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 90. vieta — Didžiausi darbdaviai Druskininkų sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — TOP 17 įmonių kitos paslaugos veiklos srityje (Druskininkų sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 77. vieta — Pelningiausios įmonės vyrų ir moterų kirpyklų veikla veiklos srityje 2023 m.
- 80. vieta — Pelningiausios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2023 m.
- 86. vieta — Didžiausi darbdaviai Druskininkų sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 85. vieta — Didžiausi darbdaviai Druskininkų sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 88. vieta — Didžiausi darbdaviai Druskininkų sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 22 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 91. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Druskininkų sav. savivaldybėje 2021 m.
- 66. vieta — Didžiausi darbdaviai Druskininkų sav. savivaldybėje 2020 m.
- 86. vieta — Didžiausios Druskininkų sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Savas tikslas" apyvarta?
2024 m. UAB "Savas tikslas" nurodė 2 194 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Savas tikslas" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 450 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Savas tikslas"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Savas tikslas"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Vyrų ir moterų kirpyklų veikla“ (EVRK 9621), įsikūrusi Leipalingis, Druskininkų sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Savas tikslas"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą