UAB "Sargūnų plantacija" — įmonės kodas 302742366
- Įmonės kodas
- 302742366
- PVN nr.
- LT100006805018
- Regionas / savivaldybė
- Pagėgių sav.
- Miestas
- Naujininkų k. 3
- Adresas
- Pagėgių sav., Vilkyškių sen., Naujininkų k. 3, LT-99249, 99249 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 0210 — Miško medžių auginimas ir kita miškininkystės veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Mar 11
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
9 283 €▲ 114,7%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
2▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 700 | — | 760 | 570 | 1 830 | 1 050 | 9 570 | 95 | 7 080 | — |
| Visos pajamos | 700 | — | 760 | 570 | 1 830 | 1 050 | 9 570 | 95 | 7 080 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 8 446 | 6 928 | 6 827 | 8 308 | 8 504 | 9 165 | 7 427 | 10 839 | 4 340 | 9 726 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 8 192 | 6 589 | 6 640 | 7 979 | 8 162 | 8 706 | 7 319 | 10 262 | 4 323 | 9 283 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 250 741 | 254 794 | 256 707 | 290 549 | 300 910 | 303 876 | 308 157 | 312 525 | 316 981 | 321 540 |
| Trumpalaikis turtas | 20 940 | 49 484 | 87 011 | 58 130 | 57 511 | 63 369 | 72 404 | 75 539 | 76 458 | 83 144 |
| Visi įsipareigojimai | 13 677 | 5 906 | 4 930 | 344 | 357 | 475 | 4 904 | 577 | 61 | 456 |
| Nuosavas kapitalas | 27 533 | 34 126 | 40 766 | 48 745 | 56 907 | 65 613 | 72 932 | 83 194 | 87 517 | 96 800 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 | 2 900 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 197 NACE 0210 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė uždirbo 9 283 € grynojo pelno. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 456 €, o nuosavas kapitalas — 96 800 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 6. vieta — Pelningiausios įmonės žemės ūkis veiklos srityje (Pagėgių sav.) 2024 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 18. vieta — Didžiausi darbdaviai žemės ūkis veiklos srityje (Pagėgių sav.) 2024 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 20. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2024 m.
- 93. vieta — Pelningiausios įmonės miško medžių auginimas ir kita miškininkystės veikla veiklos srityje 2024 m.
- 11. vieta — TOP 25 įmonių žemės ūkis veiklos srityje (Pagėgių sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 11. vieta — Pelningiausios įmonės žemės ūkis veiklos srityje (Pagėgių sav.) 2023 m.
- 19. vieta — Didžiausi darbdaviai žemės ūkis veiklos srityje (Pagėgių sav.) 2023 m.
- 20. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 82. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2023 m.
- 17. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2022 m.
- 17. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2021 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 25. vieta — Pelningiausios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2021 m.
- 68. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▲ 26 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 18. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 94. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 18. vieta — Pelningiausios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2019 m.
- 19. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Pagėgių sav. savivaldybėje 2019 m.
- 86. vieta — Didžiausios Pagėgių sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Sargūnų plantacija" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 9 283 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi UAB "Sargūnų plantacija"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Sargūnų plantacija"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Miško medžių auginimas ir kita miškininkystės veikla“ (EVRK 0210), įsikūrusi Naujininkų k. 3, Pagėgių sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Sargūnų plantacija"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą