UAB Sąmoningo judesio centras — įmonės kodas 305365970
- Įmonės kodas
- 305365970
- PVN nr.
- 305365970
- Regionas / savivaldybė
- Kėdainių r. sav.
- Miestas
- Šėta
- Adresas
- Kėdainių r. sav., Šėta, Ramygalos g. 11, LT-58130, 58130 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 9313 — Kūno rengybos centrų veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Nov 27
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2019–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 192 | 9 177 | 21 034 | 15 700 | 22 349 | 18 397 |
| Visos pajamos | 192 | 9 177 | 21 034 | 15 700 | 22 349 | 18 397 |
| Pelnas prieš mokesčius | 51 | 1 349 | 1 039 | 605 | 1 296 | 5 714 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 48 | 1 282 | 987 | 575 | 1 231 | 5 428 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 2 676 | 24 027 | 21 231 | 17 317 | 13 404 | 9 971 |
| Trumpalaikis turtas | −80 | −7 761 | 3 436 | 7 191 | 2 296 | 9 116 |
| Visi įsipareigojimai | 48 | 5 415 | 6 425 | 7 898 | 65 | 231 |
| Nuosavas kapitalas | 2 548 | 3 830 | 4 817 | 5 392 | 6 623 | 12 051 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 33 NACE 9313 įmonių (2024).
Trumpai
UAB Sąmoningo judesio centras 2024 m. nurodė 18 397 € apyvartą, tai yra 17,7% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Kūno rengybos centrų veikla“ veiklos srities įmonių Kėdainių r. sav.. Įmonė uždirbo 5 428 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 29,5%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 231 €, o nuosavas kapitalas — 12 051 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kūno rengybos centrų veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| VšĮ Home studija | Kaunas | 18 280 | 34 126 | 1 |
| VšĮ "Šokių rojus" | Vilnius | 18 589 | 412 | 2 |
| UAB "Grožio kaprizas" | Vilnius | 18 951 | 2 885 | 1 |
| MB "Sakalo studija" | Krekenava | 17 330 | 485 | 1 |
| Asociacija "Krepšinio vaikai" | Klaipėda | 19 714 | 0 | — |
| VšĮ "Gimnastikos grožis" | Kaunas | 15 945 | −943 | 1 |
| MB "Sporto diena" | Alytus | 15 504 | −1 576 | — |
| MB "Efitas" | Vilnius | 22 865 | 1 217 | — |
Įtraukta į reitingus
- 3. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje (Kėdainių r. sav.) 2024 m.▲ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 9. vieta — Didžiausi darbdaviai menas ir pramogos veiklos srityje (Kėdainių r. sav.) 2024 m.
- 9. vieta — Pelningiausios įmonės kūno rengybos centrų veikla veiklos srityje 2024 m.▲ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 13. vieta — TOP 25 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Kėdainių r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 23. vieta — Didžiausi darbdaviai kūno rengybos centrų veikla veiklos srityje 2024 m.
- 10. vieta — Pelningiausios įmonės menas ir pramogos veiklos srityje (Kėdainių r. sav.) 2023 m.
- 11. vieta — TOP 25 įmonių menas ir pramogos veiklos srityje (Kėdainių r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 20. vieta — Pelningiausios įmonės kūno rengybos centrų veikla veiklos srityje 2023 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 24. vieta — TOP 25 įmonių kūno rengybos centrų veikla veiklos srityje pagal apyvartą 2023 m.
- 17. vieta — Pelningiausios įmonės kūno rengybos centrų veikla veiklos srityje 2022 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB Sąmoningo judesio centras apyvarta?
2024 m. UAB Sąmoningo judesio centras nurodė 18 397 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB Sąmoningo judesio centras dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 5 428 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 29,5%.
Kiek darbuotojų turi UAB Sąmoningo judesio centras?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB Sąmoningo judesio centras?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kūno rengybos centrų veikla“ (EVRK 9313), įsikūrusi Šėta, Kėdainių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB Sąmoningo judesio centras?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą