UAB "Safe fireplace LT" — įmonės kodas 302600694
- Įmonės kodas
- 302600694
- PVN nr.
- LT100005979910
- Regionas / savivaldybė
- Alytaus r. sav.
- Miestas
- Medukštos k.
- Adresas
- Alytaus r. sav., Punios sen., Medukštos k., Vyturių g. 25 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4342 — Kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota pastatų statybos veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Mon Mar 07
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 53 317 | 68 126 | 48 686 | 44 494 | 28 390 | 29 115 | 27 871 | 8 581 | 1 500 | 0 |
| Visos pajamos | 53 317 | 68 126 | 48 686 | 44 494 | 28 390 | 29 115 | 27 871 | 8 581 | 1 500 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 412 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 9 623 | 5 057 | 12 846 | 7 622 | 11 138 | 1 928 | 9 149 | 207 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 412 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 9 623 | 5 057 | 12 846 | 7 622 | 11 138 | 1 928 | 9 149 | 207 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | — | — |
| Ilgalaikis turtas | 17 480 | 11 951 | 6 608 | 1 203 | 141 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 5 594 | 5 209 | 11 982 | 4 661 | 18 933 | 28 473 | 23 909 | 10 180 | 12 354 | 12 354 |
| Visi įsipareigojimai | 56 114 | 55 257 | 69 534 | 64 430 | 88 778 | 100 105 | 104 690 | 91 168 | 91 931 | 91 931 |
| Nuosavas kapitalas | −33 040 | −38 097 | −50 944 | −58 566 | −69 704 | −71 632 | −80 781 | −80 988 | −79 577 | −79 577 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 93 NACE 4342 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Safe fireplace LT" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą, tai yra 100,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota pastatų statybos veikla“ veiklos srities įmonių Alytaus r. sav.. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 91 931 €, o nuosavas kapitalas — −79 577 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota pastatų statybos veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Altanas Lt" | Kaunas | 0 | 0 | — |
| UAB "SCAFFALITA" | Gilučių k. | 0 | 0 | — |
| UAB "Tomo technikos nuoma" | Kretinga | 0 | 0 | — |
| MB "Konstanta" | Kaunas | 0 | 0 | — |
| MB "MilMeta" | Panevėžys | 0 | 0 | — |
| MB SIKSMO | Vilnius | 0 | 0 | — |
| UAB "Dvarų krosnys" | Lavoriškių k. | 5 304 | −10 941 | 4 |
| Individuali įmonė | Degučių k. | 7 335 | −367 | — |
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Safe fireplace LT" apyvarta?
2024 m. UAB "Safe fireplace LT" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Safe fireplace LT" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima UAB "Safe fireplace LT"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kita, niekur kitur nepriskirta, specializuota pastatų statybos veikla“ (EVRK 4342), įsikūrusi Medukštos k., Alytaus r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Safe fireplace LT"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą