UAB "ROMSTA bygg & stambyte" — įmonės kodas 302945249
- Įmonės kodas
- 302945249
- PVN nr.
- LT100007382217
- Regionas / savivaldybė
- Mažeikiai
- Miestas
- Mažeikiai
- Adresas
- Mažeikiai, Kaštonų g. 8, LT-89144, 89144 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4100 — Naujų pastatų statyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Jan 01
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−15,8 tūkst. €▲ 42,3%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
2▼ 33,3%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 533 795 | 629 855 | 1 380 855 | 975 788 | 683 903 | 363 912 | 313 665 | 418 298 | 111 534 | — |
| Visos pajamos | 533 795 | 629 855 | 1 380 855 | 975 788 | 683 903 | 363 912 | 313 665 | 418 298 | 111 534 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 102 269 | 35 901 | 244 829 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 139 145 | 121 845 | 122 536 | 4 194 | 34 338 | 27 386 | 15 799 |
| Grynasis pelnas | 85 895 | 29 903 | 207 086 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 139 145 | 121 845 | 122 536 | 4 194 | 34 338 | 27 386 | 15 799 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 37 | 30 | 14 | 6 | 6 | 3 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 14 997 | 19 054 | 21 750 | 20 071 | 27 591 | 14 438 | 7 216 | 4 140 | 7 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 179 553 | 211 271 | 388 097 | 212 024 | 288 807 | 279 676 | 393 677 | 168 332 | 49 587 | 20 265 |
| Visi įsipareigojimai | 26 593 | 85 268 | 57 097 | 14 644 | 218 900 | 318 133 | 403 965 | 205 578 | 89 969 | 61 200 |
| Nuosavas kapitalas | 167 957 | 152 861 | 359 947 | 220 802 | 98 957 | −23 579 | −2 723 | −32 890 | −40 176 | −40 935 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 116 NACE 4100 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 15 799 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, tai yra 33,3% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 61 200 €, o nuosavas kapitalas — −40 935 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 81. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje (Mažeikiai) 2024 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 18. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Mažeikiai savivaldybėje 2023 m.
- 72. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje (Mažeikiai) 2023 m.
- 76. vieta — TOP 100 įmonių statyba veiklos srityje (Mažeikiai) pagal apyvartą 2023 m.
- 84. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Mažeikiai savivaldybėje 2021 m.▼ 44 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 40. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Mažeikiai savivaldybėje 2020 m.▲ 18 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 58. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Mažeikiai savivaldybėje 2019 m.
- 69. vieta — Didžiausi darbdaviai Mažeikiai savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "ROMSTA bygg & stambyte" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 15 799 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "ROMSTA bygg & stambyte"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "ROMSTA bygg & stambyte"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Naujų pastatų statyba“ (EVRK 4100), įsikūrusi Mažeikiai.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "ROMSTA bygg & stambyte"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą