UAB ROfin — įmonės kodas 302839139
- Įmonės kodas
- 302839139
- PVN nr.
- LT100007123814
- Regionas / savivaldybė
- Joniškio r. sav.
- Miestas
- Rukaičių k. 1
- Adresas
- Joniškio r. sav., Saugėlaukio sen., Rukaičių k. 1, LT-84417, 84417 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 3511 — Elektros gamyba iš neatsinaujinančiųjų energijos šaltinių
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Sun Aug 12
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−680 €▼ 155,6%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
2▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 2 273 | 3 000 | 32 000 | — | — | 2 188 | — | 70 931 | 3 500 | — |
| Visos pajamos | 2 273 | 3 000 | 32 000 | — | — | 2 188 | — | 70 931 | 3 500 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 1 701 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 1 616 | 2 190 | 29 745 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 008 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 294 | 359 | 1 039 | 7 005 | 0 | 266 | 680 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 1 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 680 | 1 680 | 1 260 |
| Trumpalaikis turtas | 3 854 | 7 104 | 38 233 | 36 423 | 36 056 | 71 821 | 140 129 | 33 433 | 43 823 | 31 765 |
| Visi įsipareigojimai | 121 | 181 | 1 608 | 120 | 106 | 37 322 | 79 431 | 5 139 | 15 888 | 4 100 |
| Nuosavas kapitalas | 4 733 | 6 923 | 36 668 | 36 374 | 36 015 | 34 976 | 27 971 | 29 979 | 29 713 | 29 034 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 160 NACE 3511 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 680 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 4 100 €, o nuosavas kapitalas — 29 034 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 83. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Joniškio r. sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 84. vieta — Didžiausi darbdaviai Joniškio r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 85. vieta — Didžiausi darbdaviai elektros gamyba iš neatsinaujinančiųjų energijos šaltinių veiklos srityje 2024 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 80. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Joniškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 89. vieta — Didžiausi darbdaviai Joniškio r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 93. vieta — Didžiausi darbdaviai elektros gamyba iš neatsinaujinančiųjų energijos šaltinių veiklos srityje 2023 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 75. vieta — TOP 100 įmonių elektros gamyba iš neatsinaujinančiųjų energijos šaltinių veiklos srityje pagal apyvartą 2022 m.
- 77. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Joniškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 87. vieta — Didžiausi darbdaviai Joniškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 90. vieta — Didžiausios Joniškio r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.
- 96. vieta — Pelningiausios įmonės Joniškio r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 98. vieta — Didžiausi darbdaviai elektros gamyba iš neatsinaujinančiųjų energijos šaltinių veiklos srityje 2022 m.
- 66. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Joniškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 88. vieta — Didžiausi darbdaviai Joniškio r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 65. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Joniškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 86. vieta — Didžiausi darbdaviai Joniškio r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 9 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 55. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Joniškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 77. vieta — Didžiausi darbdaviai Joniškio r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB ROfin dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 680 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB ROfin?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB ROfin?
Pagrindinė veiklos sritis – „Elektros gamyba iš neatsinaujinančiųjų energijos šaltinių“ (EVRK 3511), įsikūrusi Rukaičių k. 1, Joniškio r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB ROfin?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą