UAB Refinis — įmonės kodas 305778168
Dideli įsipareigojimai
- Įmonės kodas
- 305778168
- PVN nr.
- LT100014166513
- Regionas / savivaldybė
- Elektrėnų sav.
- Miestas
- Lazdėnų k.
- Adresas
- Elektrėnų sav., Vievio sen., Lazdėnų k., Pramonės g. 2, LT-21400, 21400 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 2441 — Tauriųjų metalų gamyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue May 25
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−356,4 tūkst. €▼ 145,0%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
4▲ 100,0%
Apyvartos raida
2021–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 31 689 | 134 341 | 145 479 | 356 436 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 31 689 | 134 341 | 145 479 | 356 436 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 1 | 2 | 2 | 4 |
| Ilgalaikis turtas | 1 486 478 | 1 923 046 | 6 242 912 | 23 345 630 |
| Trumpalaikis turtas | 509 486 | 894 458 | 932 785 | 1 470 617 |
| Visi įsipareigojimai | 1 804 840 | 2 667 283 | 11 057 723 | 23 684 420 |
| Nuosavas kapitalas | 368 311 | 733 970 | 1 498 491 | 1 142 055 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 489 000 | 489 000 | 489 000 | 489 000 |
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 356 436 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, tai yra 100,0% daugiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 23 684 420 €, o nuosavas kapitalas — 1 142 055 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 36. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2024 m.▼ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 28. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2023 m.▲ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 34. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 14 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 48. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2021 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB Refinis dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 356 436 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB Refinis?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB Refinis?
Pagrindinė veiklos sritis – „Tauriųjų metalų gamyba“ (EVRK 2441), įsikūrusi Lazdėnų k., Elektrėnų sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB Refinis?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą