UAB "Re-mono" — įmonės kodas 302856619
- Įmonės kodas
- 302856619
- PVN nr.
- LT100007320610
- Regionas / savivaldybė
- Elektrėnų sav.
- Miestas
- Vievininkų k.
- Adresas
- Elektrėnų sav., Vievio sen., Vievininkų k., Ežero g. 26A, LT-21387, 21387 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 3314 — Elektros įrangos remontas ir techninė priežiūra
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Thu Sep 06
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−4 653 €▼ 3,0%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 87 614 | 129 505 | 176 028 | 239 512 | 327 129 | 432 607 | — | — | — | — |
| Visos pajamos | 87 614 | 129 505 | 176 028 | 239 512 | 327 129 | 432 607 | — | — | — | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 28 325 | 9 606 | 5 140 | 8 293 | 10 671 | 59 911 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 607 | 2 876 | 4 518 | 4 653 |
| Grynasis pelnas | 24 076 | 8 202 | 4 369 | 7 049 | 9 071 | 50 924 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 607 | 2 876 | 4 518 | 4 653 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 9 | 7 | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 38 027 | 16 252 | 30 905 | 46 020 | 40 583 | 23 575 | 11 488 | 9 398 | 7 309 | 5 219 |
| Trumpalaikis turtas | 100 235 | 121 110 | 128 139 | 139 616 | 123 511 | 123 419 | 15 120 | 12 933 | 5 020 | 3 253 |
| Visi įsipareigojimai | 11 554 | 3 900 | 0 | 40 270 | 29 761 | 12 154 | 10 229 | 8 828 | 3 344 | 4 140 |
| Nuosavas kapitalas | 126 708 | 134 910 | 139 279 | 146 328 | 134 333 | 182 890 | 16 379 | 13 503 | 8 985 | 4 332 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 81 NACE 3314 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 4 653 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 4 140 €, o nuosavas kapitalas — 4 332 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 10. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 22. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 47. vieta — Pelningiausios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2020 m.
- 67. vieta — Didžiausios Elektrėnų sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▲ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 68. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2019 m.
- 23. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2019 m.
- 73. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Elektrėnų sav. savivaldybėje 2019 m.
- 79. vieta — Didžiausios Elektrėnų sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
- 88. vieta — Didžiausi darbdaviai Elektrėnų sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Re-mono" dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 4 653 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB "Re-mono"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Re-mono"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Elektros įrangos remontas ir techninė priežiūra“ (EVRK 3314), įsikūrusi Vievininkų k., Elektrėnų sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Re-mono"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą