UAB "Raslucta" — įmonės kodas 302860304
- Įmonės kodas
- 302860304
- PVN nr.
- LT100010532018
- Regionas / savivaldybė
- Širvintų r. sav.
- Miestas
- Padubės k. 7
- Adresas
- Širvintų r. sav., Musninkų sen., Padubės k. 7, LT-19182, 19182 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5510 — Viešbučių ir panašių laikinų buveinių veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Sep 11
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2016–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 61 848 | 127 513 | 151 958 | 126 792 | 88 752 | 117 464 | 118 478 | 56 619 | 67 117 |
| Visos pajamos | 61 848 | 127 513 | 151 958 | 126 792 | 88 752 | 117 464 | 118 478 | 56 619 | 67 117 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 228 | 32 900 | 2 142 | 0 | 3 764 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 220 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 0 | 3 056 | 0 | 3 180 | 32 411 | 2 111 | 0 | 3 575 |
| Grynasis nuostolis | 6 463 | 14 791 | 0 | 19 960 | 0 | 0 | 0 | 3 220 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | 9 | 10 | 9 | 7 | 7 | 4 | 4 |
| Ilgalaikis turtas | 5 519 | 6 882 | 6 482 | 6 310 | 4 528 | 2 570 | 1 567 | 672 | 9 245 |
| Trumpalaikis turtas | 5 753 | 6 550 | 5 526 | 6 444 | 9 674 | 13 388 | 6 994 | 7 865 | 4 982 |
| Visi įsipareigojimai | 14 461 | 31 411 | 26 956 | 48 401 | 46 303 | 15 648 | 6 143 | 9 339 | 11 605 |
| Nuosavas kapitalas | −3 586 | −18 378 | −15 322 | −35 282 | −32 101 | 310 | 2 418 | −802 | 2 773 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 207 NACE 5510 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Raslucta" 2024 m. nurodė 67 117 € apyvartą, tai yra 18,5% daugiau nei 2023 m. ir užėmė 1 vietą tarp 1 „Viešbučių ir panašių laikinų buveinių veikla“ veiklos srities įmonių Širvintų r. sav.. Įmonė uždirbo 3 575 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 5,3%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 11 605 €, o nuosavas kapitalas — 2 773 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Viešbučių ir panašių laikinų buveinių veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB SILVANOS NAMAI | Vilnius | 68 515 | 1 735 | 1 |
| MB "PagalVA" | Plinkšių k. | 68 675 | 28 112 | 2 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "RUNMIS" | Vilnius | 69 736 | 9 263 | 2 |
| MB "Sėkmės namai" | Vilnius | 61 848 | −9 977 | — |
| UAB "Poilsio verslas" | Plikių mstl. | 74 129 | 5 978 | 3 |
| UAB "Mineraliniai apartamentai" | Druskininkai | 74 188 | 14 206 | 3 |
| MB "Taknoma" | Krekenava | 74 737 | −6 930 | 4 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "Širvintos viešbutis" | Vilkaviškis | 59 148 | −18 385 | 5 |
Įtraukta į reitingus
- 4. vieta — Didžiausi darbdaviai apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje (Širvintų r. sav.) 2024 m.
- 5. vieta — TOP 10 įmonių apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje (Širvintų r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.
- 71. vieta — Didžiausi darbdaviai Širvintų r. sav. savivaldybėje 2024 m.▲ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 4. vieta — Didžiausi darbdaviai apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje (Širvintų r. sav.) 2023 m.
- 5. vieta — TOP 12 įmonių apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje (Širvintų r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 11. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Širvintų r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 63. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje 2023 m.
- 75. vieta — Didžiausi darbdaviai Širvintų r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 30 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 45. vieta — Didžiausi darbdaviai Širvintų r. sav. savivaldybėje 2022 m.▲ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 100. vieta — Didžiausios Širvintų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 43. vieta — Pelningiausios įmonės Širvintų r. sav. savivaldybėje 2021 m.
- 46. vieta — Didžiausi darbdaviai Širvintų r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 93. vieta — Didžiausios Širvintų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2021 m.▼ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 12. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Širvintų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 36. vieta — Didžiausi darbdaviai Širvintų r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 83. vieta — Didžiausios Širvintų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2020 m.▼ 20 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 14. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Širvintų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 33. vieta — Didžiausi darbdaviai Širvintų r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 63. vieta — Didžiausios Širvintų r. sav. įmonės pagal apyvartą 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Raslucta" apyvarta?
2024 m. UAB "Raslucta" nurodė 67 117 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Raslucta" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 3 575 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 5,3%.
Kiek darbuotojų turi UAB "Raslucta"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 4 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Raslucta"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Viešbučių ir panašių laikinų buveinių veikla“ (EVRK 5510), įsikūrusi Padubės k. 7, Širvintų r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Raslucta"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą