MB "PagalVA" — įmonės kodas 167381919
- Įmonės kodas
- 167381919
- PVN nr.
- LT673819113
- Regionas / savivaldybė
- Mažeikių r. sav.
- Miestas
- Plinkšių k.
- Adresas
- Mažeikių r. sav., Šerkšnėnų sen., Plinkšių k., Dvaro g. 6, LT-89356, 89356 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 5510 — Viešbučių ir panašių laikinų buveinių veikla
- Teisinė forma
- Mažoji bendrija
- Registracijos data
- Tue Dec 17
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 139 047 | 140 785 | 167 883 | 150 938 | 174 728 | 99 736 | 51 542 | 219 930 | 95 607 | 68 675 |
| Visos pajamos | 139 047 | 140 785 | 167 883 | 150 938 | 174 728 | 99 736 | 51 542 | 219 930 | 95 607 | 68 675 |
| Pelnas prieš mokesčius | 998 | 439 | 652 | 0 | 18 130 | 7 868 | 1 261 | 19 526 | 0 | 29 437 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 8 806 | 0 | 0 | 0 | 0 | 54 299 | 0 |
| Grynasis pelnas | 953 | 419 | 623 | 0 | 17 219 | 7 506 | 1 199 | 18 647 | 0 | 28 112 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 8 806 | 0 | 0 | 0 | 0 | 54 299 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 18 | 16 | 14 | 12 | 11 | 10 | 2 |
| Ilgalaikis turtas | 9 029 | 9 694 | 8 310 | 5 317 | 4 789 | 2 987 | 1 301 | 568 | 139 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 32 329 | 25 851 | 25 485 | 22 176 | 29 332 | 37 011 | 38 001 | 67 482 | 22 879 | 27 380 |
| Visi įsipareigojimai | 122 576 | 122 919 | 113 962 | 116 466 | 12 301 | 9 772 | 8 177 | 18 278 | 27 607 | 3 856 |
| Nuosavas kapitalas | −81 218 | −80 790 | −80 167 | −88 973 | 22 448 | 30 226 | 31 125 | 49 772 | −4 589 | 23 524 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 207 NACE 5510 įmonių (2024).
Trumpai
MB "PagalVA" 2024 m. nurodė 68 675 € apyvartą, tai yra 28,2% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 2 „Viešbučių ir panašių laikinų buveinių veikla“ veiklos srities įmonių Mažeikių r. sav.. Įmonė uždirbo 28 112 € grynojo pelno, o grynojo pelno marža siekė 40,9%. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, tai yra 80,0% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 3 856 €, o nuosavas kapitalas — 23 524 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Viešbučių ir panašių laikinų buveinių veikla“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Pušyno namai" | Tirkšliai | 369 477 | 16 546 | 13 |
| UAB SILVANOS NAMAI | Vilnius | 68 515 | 1 735 | 1 |
| Uždaroji akcinė bendrovė "RUNMIS" | Vilnius | 69 736 | 9 263 | 2 |
| UAB "Raslucta" | Padubės k. 7 | 67 117 | 3 575 | 4 |
| UAB "Poilsio verslas" | Plikių mstl. | 74 129 | 5 978 | 3 |
| UAB "Mineraliniai apartamentai" | Druskininkai | 74 188 | 14 206 | 3 |
| MB "Taknoma" | Krekenava | 74 737 | −6 930 | 4 |
| MB "Sėkmės namai" | Vilnius | 61 848 | −9 977 | — |
Įtraukta į reitingus
- 2. vieta — Pelningiausios įmonės apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje (Mažeikių r. sav.) 2024 m.
- 10. vieta — TOP 15 įmonių apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje (Mažeikių r. sav.) pagal apyvartą 2024 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 11. vieta — Didžiausi darbdaviai apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje (Mažeikių r. sav.) 2024 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 74. vieta — Pelningiausios įmonės viešbučių ir panašių laikinų buveinių veikla veiklos srityje 2024 m.
- 87. vieta — Pelningiausios įmonės Mažeikių r. sav. savivaldybėje 2024 m.
- 5. vieta — Didžiausi darbdaviai apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje (Mažeikių r. sav.) 2023 m.
- 8. vieta — TOP 14 įmonių apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje (Mažeikių r. sav.) pagal apyvartą 2023 m.
- 18. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Mažeikių r. sav. savivaldybėje 2023 m.
- 57. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės apgyvendinimas ir maitinimas veiklos srityje 2023 m.
- 75. vieta — Didžiausi darbdaviai Mažeikių r. sav. savivaldybėje 2023 m.▼ 6 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 69. vieta — Didžiausi darbdaviai Mažeikių r. sav. savivaldybėje 2022 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 78. vieta — Pelningiausios įmonės viešbučių ir panašių laikinų buveinių veikla veiklos srityje 2022 m.
- 83. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Mažeikių r. sav. savivaldybėje 2022 m.
- 66. vieta — Didžiausi darbdaviai Mažeikių r. sav. savivaldybėje 2021 m.▼ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 23. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Mažeikių r. sav. savivaldybėje 2020 m.
- 53. vieta — Didžiausi darbdaviai Mažeikių r. sav. savivaldybėje 2020 m.▼ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 50. vieta — Didžiausi darbdaviai Mažeikių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
- 84. vieta — Pelningiausios įmonės Mažeikių r. sav. savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra MB "PagalVA" apyvarta?
2024 m. MB "PagalVA" nurodė 68 675 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar MB "PagalVA" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 28 112 € grynojo pelno; grynojo pelno marža 40,9%.
Kiek darbuotojų turi MB "PagalVA"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 2 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima MB "PagalVA"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Viešbučių ir panašių laikinų buveinių veikla“ (EVRK 5510), įsikūrusi Plinkšių k., Mažeikių r. sav..
Norite išsamios įmonės analizės MB "PagalVA"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą