UAB "Raminsta" — įmonės kodas 304842059
- Įmonės kodas
- 304842059
- PVN nr.
- LT100012552114
- Regionas / savivaldybė
- Vilniaus miesto savivaldybės teritorija
- Miestas
- Vilniaus miesto savivaldybės teritorija
- Adresas
- Vilniaus miesto savivaldybės teritorija Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4335 — Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue May 15
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvartos raida
2018–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | — | 140 508 | 187 999 | 42 979 | 117 119 | 30 614 | 0 |
| Visos pajamos | — | 140 508 | 187 999 | 42 979 | 117 119 | 30 614 | 0 |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 48 617 | 31 679 | 5 050 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 290 | 160 772 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 46 186 | 30 095 | 4 775 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 290 | 160 772 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | — |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 715 | 526 | 921 | 557 | 557 |
| Trumpalaikis turtas | 2 500 | 100 218 | 79 856 | 115 517 | 190 411 | 69 007 | 69 007 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 51 532 | 1 790 | 32 487 | 120 067 | 159 071 | 159 071 |
| Nuosavas kapitalas | 2 500 | 48 686 | 78 781 | 83 556 | 71 265 | −89 507 | −89 507 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 1 469 NACE 4335 įmonių (2024).
Trumpai
UAB "Raminsta" 2024 m. nurodė 0 € apyvartą, tai yra 100,0% mažiau nei 2023 m. ir užėmė 2 vietą tarp 3 „Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai“ veiklos srities įmonių Vilniaus miesto savivaldybės teritorija. Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 159 071 €, o nuosavas kapitalas — −89 507 €.
Išsami analizė
Panašios įmonės
„Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai“ veiklos srities įmonės su panašia apyvarta.
| Įmonė | Vieta | Apyvarta | Grynasis pelnas | Darbuotojai |
|---|---|---|---|---|
| UAB "Kelasta" | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 0 | 0 | — |
| UAB "Kanuta" | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 300 | −1 423 | 1 |
| UAB "Kiemstata ir partneriai" | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 910 | −913 | — |
| MB Lubų galerija | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 1 943 | −600 | — |
| UAB "EURANGA" | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 3 797 | −8 939 | — |
| MB M&M Apdaila | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 5 641 | −2 513 | — |
| EKT Konstrukcijos UAB | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 18 215 | 7 102 | 1 |
| UAB "Medanis" | Vilniaus miesto savivaldybės teritorija | 22 713 | −31 197 | 2 |
Įtraukta į reitingus
- 5. vieta — TOP 14 įmonių statyba veiklos srityje (Vilniaus miesto savivaldybės teritorija) pagal apyvartą 2023 m.
- 6. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje (Vilniaus miesto savivaldybės teritorija) 2023 m.
- 9. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2023 m.
- 71. vieta — Didžiausi darbdaviai Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2023 m.
- 78. vieta — Didžiausios Vilniaus miesto savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2023 m.
- 78. vieta — Didžiausios Vilniaus miesto savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 16 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 50. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2022 m.▲ 5 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 62. vieta — Didžiausios Vilniaus miesto savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2022 m.
- 7. vieta — Labiausiai apyvartą sumažinusios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2021 m.
- 55. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2021 m.▲ 10 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 96. vieta — Pelningiausios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2021 m.▼ 56 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 20. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2020 m.
- 40. vieta — Pelningiausios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2020 m.▼ 7 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 65. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2020 m.▲ 25 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 81. vieta — Didžiausios Vilniaus miesto savivaldybės teritorija įmonės pagal apyvartą 2020 m.
- 33. vieta — Pelningiausios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2019 m.
- 90. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Vilniaus miesto savivaldybės teritorija savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Kokia yra UAB "Raminsta" apyvarta?
2024 m. UAB "Raminsta" nurodė 0 € pardavimo pajamas pagal finansinę ataskaitą.
Ar UAB "Raminsta" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kokia veikla užsiima UAB "Raminsta"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai“ (EVRK 4335), įsikūrusi Vilniaus miesto savivaldybės teritorija.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Raminsta"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą