UAB Radviliškio vairavimo mokykla — įmonės kodas 302634383
- Įmonės kodas
- 302634383
- PVN nr.
- 302634383
- Regionas / savivaldybė
- Radviliškis
- Miestas
- Radviliškis
- Adresas
- Radviliškis, Vasario 16-osios g. 8, LT-82135, 82135 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 8553 — Vairavimo mokyklų veikla
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Wed Jun 01
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
−362 €▼ 144,0%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
1▲ 0,0%
Apyvartos raida
2015–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 17 989 | 25 330 | 26 040 | 16 108 | 19 040 | 16 310 | 11 120 | 15 460 | 5 900 | — |
| Visos pajamos | 17 989 | 25 330 | 26 040 | 16 108 | 19 040 | 16 310 | 11 120 | 15 460 | 5 900 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 9 454 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 9 454 | 8 412 | 4 995 | 124 | 273 | 4 737 | 760 | 0 | 823 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 743 | 0 | 362 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ilgalaikis turtas | 2 994 | 3 574 | 2 953 | 4 738 | 3 857 | 3 367 | 3 367 | 3 367 | 3 367 | 3 367 |
| Trumpalaikis turtas | 12 847 | 23 885 | 29 932 | 27 546 | 27 445 | 36 367 | 34 704 | 29 924 | 31 420 | 30 417 |
| Visi įsipareigojimai | 0 | 715 | 1 147 | 422 | −702 | 2 992 | 570 | −448 | 225 | −416 |
| Nuosavas kapitalas | 15 841 | 26 744 | 31 738 | 31 862 | 32 004 | 34 251 | 37 501 | 33 739 | 34 562 | 34 200 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 | 2 896 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 144 NACE 8553 įmonių (2024).
Įsipareigojimų santykis
ROE
Trumpai
Įmonė metus baigė patyrusi 362 € grynąjį nuostolį. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė −416 €, o nuosavas kapitalas — 34 200 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 98. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2024 m.▲ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 100. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2023 m.
- 100. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2022 m.▼ 12 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 88. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2021 m.▼ 4 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 84. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2020 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 95. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2020 m.
- 87. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2019 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB Radviliškio vairavimo mokykla dirba pelningai?
2024 m. įmonė patyrė 362 € grynąjį nuostolį.
Kiek darbuotojų turi UAB Radviliškio vairavimo mokykla?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 1 darbuotojas, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB Radviliškio vairavimo mokykla?
Pagrindinė veiklos sritis – „Vairavimo mokyklų veikla“ (EVRK 8553), įsikūrusi Radviliškis.
Norite išsamios įmonės analizės UAB Radviliškio vairavimo mokykla?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą