UAB "Radviliškio pilnytis" — įmonės kodas 305472381
- Įmonės kodas
- 305472381
- PVN nr.
- LT100013093014
- Regionas / savivaldybė
- Radviliškis
- Miestas
- Radviliškis
- Adresas
- Radviliškis, Malūno a. 1B-2, LT-82186, 82186 Rodyti žemėlapyje →
- Interneto svetainė
- —
- Veiklos sritis (EVRK)
- 4100 — Naujų pastatų statyba
- Teisinė forma
- Uždaroji akcinė bendrovė
- Registracijos data
- Tue Feb 18
- Ataskaitos būsena
- Finansinė ataskaita pateikta
Apyvarta (2024)
——
Grynasis pelnas (2024)
0 €▼ 100,0%
Grynojo pelno marža
—
Darbuotojai
13▼ 62,9%
Apyvartos raida
2020–2024, EUR
Grynasis pelnas ir rezultatas
Grynasis pelnas arba nuostolis, EUR
Pajamos ir rezultatas
Darbuotojai
Nuosavas kapitalas ir įsipareigojimai
Išsamūs finansiniai duomenys
Visos vertės eurais pagal finansines ataskaitas.
| Rodiklis | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Grynosios pardavimo pajamos | 644 496 | 1 610 174 | 1 623 524 | 1 706 964 | — |
| Visos pajamos | 644 496 | 1 610 174 | 1 623 524 | 1 706 964 | — |
| Pelnas prieš mokesčius | 0 | 33 192 | 32 574 | 30 645 | 0 |
| Nuostolis prieš mokesčius | 7 830 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Grynasis pelnas | 0 | 28 213 | 27 688 | 26 048 | 0 |
| Grynasis nuostolis | 7 830 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vidutinis darbuotojų skaičius | 2 | 11 | 36 | 35 | 13 |
| Ilgalaikis turtas | 17 201 | 121 428 | 449 714 | 8 765 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 400 949 | 1 358 283 | 2 558 208 | 2 757 357 | 0 |
| Visi įsipareigojimai | 424 980 | 1 458 328 | 2 939 851 | 2 673 267 | 0 |
| Nuosavas kapitalas | −6 830 | 21 383 | 68 071 | 94 119 | 0 |
| Apmokėtas įstatinis kapitalas | 20 000 | 20 000 | 20 000 | 20 000 | 20 000 |
Finansiniai rodikliai ir veiklos srities vidurkis
Palyginta su 4 116 NACE 4100 įmonių (2024).
Trumpai
Įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno. 2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 13 darbuotojų, tai yra 62,9% mažiau nei ankstesniais metais. Metų pabaigoje visi įsipareigojimai siekė 0 €, o nuosavas kapitalas — 0 €.
Išsami analizė
Įtraukta į reitingus
- 2. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje (Radviliškis) 2024 m.
- 34. vieta — Didžiausi darbdaviai Radviliškis savivaldybėje 2024 m.▼ 15 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 1. vieta — Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2023 m.
- 1. vieta — TOP 22 įmonių statyba veiklos srityje (Radviliškis) pagal apyvartą 2023 m.
- 2. vieta — Didžiausi darbdaviai statyba veiklos srityje (Radviliškis) 2023 m.
- 3. vieta — Pelningiausios įmonės statyba veiklos srityje (Radviliškis) 2023 m.
- 10. vieta — Sparčiausiai per 3 metus augusios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2023 m.
- 19. vieta — Didžiausi darbdaviai Radviliškis savivaldybėje 2023 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 25. vieta — Didžiausios Radviliškis įmonės pagal apyvartą 2023 m.▼ 1 vieta, palyginti su ankstesniais metais
- 25. vieta — Didžiausios Radviliškis įmonės pagal apyvartą 2023 m.
- 49. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškis mieste 2023 m.
- 49. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2023 m.▲ 3 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 71. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2023 m.▲ 8 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 86. vieta — Didžiausius įsipareigojimus turinčios įmonės statyba veiklos srityje 2023 m.
- 18. vieta — Didžiausi darbdaviai Radviliškis savivaldybėje 2022 m.▲ 24 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 24. vieta — Didžiausios Radviliškis įmonės pagal apyvartą 2022 m.▼ 2 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 52. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2022 m.▼ 11 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 79. vieta — Didžiausią nuosavą kapitalą turinčios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2022 m.
- 4. vieta — Sparčiausiai augančios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2021 m.
- 22. vieta — Didžiausios Radviliškis įmonės pagal apyvartą 2021 m.▲ 13 vietos, palyginti su ankstesniais metais
- 24. vieta — Didžiausią pelno maržą turinčios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2021 m.
- 41. vieta — Pelningiausios įmonės Radviliškis savivaldybėje 2021 m.
- 42. vieta — Didžiausi darbdaviai Radviliškis savivaldybėje 2021 m.
- 35. vieta — Didžiausios Radviliškis įmonės pagal apyvartą 2020 m.
Dažniausiai užduodami klausimai
Ar UAB "Radviliškio pilnytis" dirba pelningai?
Taip. 2024 m. įmonė uždirbo 0 € grynojo pelno.
Kiek darbuotojų turi UAB "Radviliškio pilnytis"?
2024 m. įmonėje vidutiniškai dirbo 13 darbuotojų, remiantis oficialiais duomenimis.
Kokia veikla užsiima UAB "Radviliškio pilnytis"?
Pagrindinė veiklos sritis – „Naujų pastatų statyba“ (EVRK 4100), įsikūrusi Radviliškis.
Norite išsamios įmonės analizės UAB "Radviliškio pilnytis"?
Sukurti šios įmonės AI ataskaitą